חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פיליפס משיקה בישראל מסכי שילוט דיגיטליים באיכות גבוהה

חברת MMD, המשווקת הבלעדית של מסכי המחשב של מותג פיליפס, משיקה בישראל מסכי מחשב חדשים ייעודיים לתחום השילוט הדיגיטלי. המסכים החדשים ישווקו לחברות פרסום, מפרסמים וחברות המתמחות בשילוט חוצות. במסכים החדשים שולבה המילה האחרונה של טכנולוגיות המסך והם מציעים איכויות ואפשרויות תצוגה מתקדמות מסוגן למפרסמים וחוויות חדשות לצופים.

דגם BDL8470EU/00 הוא מסך ענק בגודל 84 אינטש (213.36 ס"מ) שמציע את איכות התצוגה הגבוהה ביותר בשוק כיום 4K עם 1.06 מיליארד צבעים. הוא מיועד לתצוגת פרסומות ותוכן שיווקי בחללים גדולים כמו קניונים, שדות תעופה, מרכזי מבקרים ועוד. המסך תוכנן לעבודה רציפה של המתחייבת ביישומים מסוג זה. בין היתר שולבה בו טכנולוגיית FailOver המציגה תכנים הנמצאים בגיבוי במקרה שנגן המדיה מושבת מסיבה כלשהי.

דגם BDL5556ET הוא מסך מגע בגודל 55 אינטש (138.7 ס"מ). המסך תומך בטכנולוגיית Full HD LED עם רזולוציה של 1920 x 1080p (1.06 מיליארד צבעים). הוא מתאים לשימושים מסחריים וכן למערכות חינוך מתקדמות.


טכנולוגיות המגע של המסך תומכת סימולטנית ב-6 נקודות מגע ומאפשרת אינטראקציה נוחה של המשתמשים עם התכנים המגוונים של המשתמשים, תצוגת מידע, מענה לשאלות וכו'. בזכות גודלו יכולים אף מספר משתמשים להפעילו במקביל, כל אחד במגע על חלק אחר של המסך. 
המסך תומך במגוון רחב של מערכות הפעלה כולל: Windows 8/7/Vista/XP, Mac OS ו-Linux . מגוון זה מבטיח תאימות לכל אפליקציה מסחרית שפותחה לאחת ממערכות ההפעלה הללו.

 

מסכי השילוט הדיגיטליים של פיליפס משווקים בישראל על ידי בנדא מגנטיק.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד