הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

WIX הודיעה על ממשק אוטומטי לפרסום בפייסבוק

14/07/2015
חברת Wix.com , המציעה פלטפורמה מתקדמת לפיתוח נוכחות אינטרנטית מקצועית, הודיעה היום על שיתוף פעולה עם חברת פייסבוק, במסגרתו יוכלו משתמשי Wix  ליצור קמפיינים פרסומיים בפייסבוק במהירות ובקלות היישר מהפלטפורמה של Wix. באמצעות האינטגרציה החדשה יוכלו משתמשי Wix Shoutout, מוצר הניוזלטר של החברה, להסב – במספר קליקים בודדים -  את הדיוורים האלקטרוניים שיצרו לקמפיינים פרסומיים בפייסבוק.
 
מטרת שיתוף הפעולה היא לאפשר לעשרות מיליוני לקוחות Wix, ברובם בעלי עסקים קטנים, לשווק את שירותיהם למסה של משתמשים חדשים באמצעות מערכת הפרסום המתקדמת של פייסבוק. 
 
המערכת תאפשר למשתמשי ShoutOut Wix לבחור תמונות וטקסט מתוך הניוזלטר, ותמיר אותם למודעת Facebook page post באופן אוטומטי. על מנת להקל על המשתמשים, המערכת תקבע את קהל היעד האופטימלי של הקמפיין על בסיס טכנולוגיית ה- lookalike  של פייסבוק.
במידה והם מעוניינים בכך, יוכלו המשתמשים לערוך את המודעה, לשנות את קהל היעד ולקבוע את תקציב הקמפיין ישירות מחשבון ה- Wix שלהם. 
 
לדברי עומר שי, סמנכ"ל השיווק של Wix, "האינטגרציה בין Wix ShoutOut למערכת הפרסום של פייסבוק נותנת לבעלי עסקים קטנים כלי שיווקי אדיר המאפשר להם להגיע בקלות לקהל לקוחות עצום. למעלה ממיליון אנשים כבר יצרו ושיתפו ניוזלטרים יפיפיים דרך Wix ShoutOut. שיתוף הפעולה החדש מאפשר ללקוחות שלנו ליצור תוכן פעם אחת, ולהפיץ אותו בפלטפורמות שונות על מנת למקסם את הפוטנציאל השיווקי שלו".
 
לדברי סטיב ארווין, המנהל הגלובלי של התוכנית לשיתופי פעולה שיווקיים בפייסבוק, "Wix ופייסבוק חולקות מטרה זהה: להציע לעסקים, גדולים וקטנים, אמצעי שיווק פשוטים ויעילים. שיתוף הפעולה שלנו יאפשר למשתמשי Wix ShoutOut להציג - באמצעות פייסבוק - את התוכן השיווקי של הניוזלטרים שלהם, לקהלי יעד חדשים, ומשמעותיים עבור העסקים שלהם." (ציטוט מדוייק בהודעה באנגלית).

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד