הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ישראכרט ממשיכה להשקיע בחברות סטארט אפ בתחום התשלומים הדיגיטלים

10/08/2015

ישראכרט נכנסה כשותפה בחברת הסטארט אפ "דורביל" אשר פיתחה  את אפליקציית NEIGHBOR   - נייבר מערכת לניהול בניינים משותפים.

תחום תשלומי ועד הבית, מגלגל כ- 8 מיליארד ₪ בשנה. על פי נתוני דן & ברדסטריט ענף ניהול ואחזקת בניינים מגלגל כ-2.2 מיליארד ₪ בשנה ומהווה כ- 20% מהביניינים המשותפים בישראל. יתר 80% מנוהלים באופן עצמאי. תשלום וועד בית ממוצע אשר עומד על 100-200 ₪ לחודש. ללא חברת ניהול אחזקה.

רונן שטיין , מנכ"ל  ישראכרט, אמר היום: "ישראכרט ממשיכה להוביל את המהפכה הטכנולוגית בתחום התשלומים הדיגיטליים. יחד עם דורביל אנו מביאים לעוד מהפכה צרכנית , בשורה אמיתית ללקוחות  המאפשרת נוחות , פשטות וקלות בשימוש בכרטיס אשראי על פני מזומן וצ׳קים."

אלישע כהן, מייסד ומנכ"ל דורביל אמר היום: "אני שמח להשיק את אפליקציית נייבר החדשה מבית דורביל שתשנה את החיים בבית המשותף והמודרני האפליקציה תהפוך את הניהול השוטף של ועד הבית והחיבור בן הדיירים לנח , פשוט ויעיל. נייבר, מקנה מגוון שירותים ונוחות מקסימאלית לועד ולדיירים.
בהמשך אם התרחבות קהל המשתמשים באפליקציה נאפשר שירותים נוספים חכמים המבוססים על תקשורת בין בניינים קרובים".

האפליקציה החדשה מאפשרת מעקב שוטף על הוצאות הכספים לועד הבית, שקיפות מלאה מול הדיירים, דיווח על תקלות בבנין, קבלות אוטומטיות, הפקדה ישירות לחשבון בנק של הועד, גבייה ותשלום באשראי בצורה קלה ונוחה עבור ועד הבית והדיירים , ללא תלות במזומן או בצ'קים, ניהול ההוצאות של הבניין במקום מרוכז, יכולת לקבל החלטות בצורה מהירה בנוסף קבלת תשובות בנושאים משפטיים העולים מניהול הבניין המשותף, ללא עלות.

האפליקציה ערוכה להתחלת שימוש מיידית וקלה וכבר כעת נמצאים מערכת כל בתי המגורים המשותפים בכל עיר, רשות מקומית ויישוב בישראל. השימוש בכל יכולות המערכת תתאפשר לדיירים ולוועד ללא תשלום. התשלום שיגבה מועד הבית רק על בסיס המחזורים בכרטיסי אשראי הינו עמלה בגובה של 1.5%

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד