הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אולפני אפקטים מובילים בחרו בדל

25/08/2015

חברת Dell הכריזה היום על כך ששניים מאולפני האפקטים הוויזואליים האירופאים, Important Looking Pirates ו-FIDO, וחברת השילוט הדיגיטלי, VISUAL ART, עושים שימוש בתחנות Dell Precision ליצירת עבודות גרפיקה מרהיבות ותוכן קריאטיבי עטור פרסים ללקוחות ולקהלים בינלאומיים.

FIDO, האולפן זוכה פרסי האקדמיה הבריטית לאמנויות הקלונוע והטלוויזיה (BAFTA), נהנה מרקורד מפואר של 15 שנה ביצירת סרטים ופרסומות, כולל סרט הקאלט, קינג פיורי (Kung Fury), סדרת הטלוויזיה האחרונה של דייויד אטנבורו וסרט הבלוקבסטר, קיק אס (Kick Ass).

הצוות, שביסס את מומחיותו בהנפשת יצורים חיים מכל הסוגים והמינים, שואף לפרוץ את גבולות האפשר בכל הקשור לאפקטים ויזואליים. האולפן עושה שימוש בתחנות ה-Tower של Dell Precision, כמו גם בפתרונות הרשת, האחסון, השרת והמסכים של Dell, כדי לתת מענה אפקטיבי לאתגרים ההולכים וגדלים שמציבים בפניו הפרויקטים השאפתניים של אפקטים מיוחדים ואנימציה דיגיטלית.

היכולות העוצמתיות של תחנות Dell Precision הוכיחו את עצמן בפרויקטים כמו 'קונג פיורי', פרודיית הטראש הגאונית של השבדי דיוויד סנדברג שהופקה במימון המונים ומשכה למעלה מ-18 מיליון צפיות מאז יציאתה במאי השנה. בפרויקט זה קיבל הצוות שעות של צילומי מסך ירוק ואז נדרש לפתח כ-400 צילומים, 90% מכלל הצילומים הדיגיטליים בסרט הקצר.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד