הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מלם תים הוכרזה כשותף Gold של חברת Open Text

27/07/2017
מלם תים הוכרזה כשותף Gold של חברת Open Text

חברת Open Text, שפיתחה את המערכת המתקדמת בעולם לניהול מסמכים והינה המערכת היחידה המשולבת באופן אינטגרלי באובייקטים ותהליכי העבודה, העניקה לתים תוכנה, מקבוצת מלם תים הסמכה כשותף Gold. השדרוג למעמד שותף Gold הוענק למלם תים לאור עמידתה ביעדים העסקיים הגבוהים של Open Text ולאור שותפות רבת שנים הכוללת פרוייקטים משמעותיים בחברות המובילות.

"אנו מברכים את מלם תים על קבלת התואר שותף Gold של Open Text. אמר פיוטר ג'נקויקז, מנהל איזורי אירופה מחברת Open Text "כשותפים, אנו מתמקדים בחדשנות והנעת עסקים חדשים, על מנת להשיג יתרון תחרותי ולייצר עבור לקוחותינו ערך עסקי רב. זאת על ידי יתרונות המערכת וביניהן: הפיכת התוכן העסקי הארגוני למנוהל ומאובטח, הגברת היעילות של העובדים בשיתוף המידע–,Self Service התאמה לרגולציה, הפחתת החשיפה לתביעות שנובעות ממידע שהושמד ואינטגרציה עם התהליכים העסקיים".

 

נורית הורוביץ, מנהלת חטיבת התוכנה של תים: "אנו מספקים את הפתרונות של   Open Text בהצלחה, בקרב לקוחות מגוונים ומובילים וקבלת ההסמכה לשותפות Gold היא הביטוי לכך. מדובר בפתרון המוביל בעולם לניהול תוכן ארגוני, המאפשר ללקוח יכולות רבות ,Out of the Box ללא צורך בפיתוח רחב מעל המערכת".

 

 OpenText"  הוא פתרון מרכזי המאפשרת באופן מובנה להתחבר למספר רב של מערכות בארגון", מוסיפה לירון טבק, מנהלת תחום ECM במלם תים. השילוב של מוצר מוביל עם יכולות היישום ובמיוחד האינטגרציה החזקה ל- - ERPשמלם מספקים, נותן ללקוח פתרון שלם והכול תחת קורת גג אחת. מעמד שותף Gold דורש השקעה וניסיון רב שנים בסוויטת המוצרים של OpenText וכולל מבחני התמחות של כל הצוות ברמות הגבוהות ביותר".

 

שי עבאדי, CTO Open Text במלם תים מציין כי "Open Text נבחרה גם השנה על ידי פורסטר כמובילה עולמית בתחום ה- .ECM מערכות ECM מטפלות בכל מחזור החיים של פריט תוכן בארגון, החל מיצירתו, אחסונו, שינועו וניהולו, וכלה בארכוב הפריט לאורך זמן. בארגון טיפוסי, 90% מהמידע איננו מובנה,  ו-10% הנוספים מנוהלים על ידי בסיסי נתונים. תפקיד מערכות ה- ECM  הוא לסייע לארגונים לנהל את המידע הלא מובנה ובדרך גם לחסוך כסף, לייעל את תפעול החברות ולאפשר להן לשמר את התוכן הנדרש על פי החוק."

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד