הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מנטיס ויז'ן מודיעה על שותפות חדשה עם חברת הבידור DNE

13/12/2018
מתקן הצילום בתלת מימד של מנטיס ויז'ן (צילום: DNE)
מתקן הצילום בתלת מימד של מנטיס ויז'ן (צילום: DNE)

חברת מנטיס ויז'ן, המפתחת טכנולוגיות מתקדמות לצילום וחישה בתלת-ממד, הודיעה על שותפות אסטרטגית עם חברת DNE הממוקמת בקליפורניה ארה"ב, ומשלבת תכני בידור עם טכנולוגיה מתקדמת על מנת להגדיר מחדש את הצורה שבה יוצרים וצורכים תוכן דיגיטלי.

השותפות האסטרטגית של חברת מנטיס ויז'ן עם DNE תשלב טכנולוגיות צילום תלת מימדי באמצעות אולפן תלת-מימד ויכולות צפייה ישירה בזמן אמת על מנת לייצר לתעשיית הבידור האמריקאית תוכן לצפייה ישירה באמצעות כלי מציאות רבודה/מדומה/מעורבת.  

חברת DNE הינה חלוצה בהפקת סרטים וסרטוני צילום ב- 360°. החברה מתמחה בהצגת שידורים חיים של הופעות ומייצגים דרך טכנולוגיות מציאות רבודהומדומה ובכך גורמת למשתמש לחוות את ההופעה החיה מכל מקום בעולם בצורה מיטבית. חברת DNE משתפת פעולה עם מספר פרויקטים ואמנים בינלאומיים כמו, U2, Coldplay, Steve Aoki ועוד רבים.

 לדברי גור אריה ביתן, מייסד משותף ומנכ"ל חברת מנטיס ויז'ן: "אנו נרגשים להודיע על שותפותינו עם חברת DNE, שותפות אשר תאפשר למנטיס ויז'ן להביא את יכולות הצילום והחישה בתלת-מימד אל תעשיית הבידור האמריקאית, המהווה את הבסיס הגלובאלי למהפיכת המציאות המדומה. הכניסה העולמית לקישוריות דור חמישי (5G) תגביר את הביקוש לחוויות מציאות רבודה, מדומה ומעורבת ברמה גבוהה,ושותפות עם חברת DNE תביא להופעות חיות ולכל תוכן בידורי בשידור חי".

לדברי קרייג אוונס, מייסד משותף ומנכ"ל חברת DNE: "השילוב של הניסיון הרב של חברת DNE בהפקת תוכן ובהפקת אירועים חיים במציאות רבודה/מדומה/מעורבת וטכנולוגיית הצילום וחישה בתלת מימד של חברת מנטיס ויז'ן הינו השילוב המנצח בהפקת תוכן בידור דיגיטלי במציאות רבודה, מדומה ומעורבת".

 

לדברי אבנר מיודצקי, סמנכ"ל בכיר בחברת מנטיס ויז'ן: "שותפות אסטרטגית חדשה זו משלימה שנה מאוד מוצלחת ודינמית בתהליך ההתפתחות של מנטיס ויז'ן. השותפות שלנו עם חברת DNE הוא הצעד הראשון בכניסתנו לעולם יצירת התוכן, המהווה נדבך נוסף בפורטפוליו הרחב של החברה בעולמות התלת-מימד. במהלך תערוכת CES 2019 אנו נציג כמה חידושים נוספים שימחישו את הטכנולוגיה של מנטיס ויז'ן".

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד