הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

וויקס מציגה שנה חמישית עם גידול בהכנסות גבוה מ- 40%

20/02/2019
וויקס מציגה שנה חמישית עם גידול בהכנסות גבוה מ- 40%

חברתWix.com  (Nasdaq: WIX), דיווחה היום על תוצאותיה הכספיות לרבעון הרביעי ולכל השנה שהסתיימה ב-31 בדצמבר, 2018. בנוסף, החברה סיפקה את התחזית שלה לרבעון הראשון של 2019 ולכל שנת 2019.

 

הכנסות החברה ברבעון הרביעי עמדו על 164 מיליון דולר, גידול של 39% בהשוואה לשנה הקודמת, ההכנסות בכל שנת 2018 עמדו על 604 מיליון דולר, גידול של 42% בהשוואה לשנה הקודמת ובכך מציינת שנה חמישית ברציפות עם צמיחה של למעלה מ-40% מאז ההנפקה.

 

גידול במוניטזציה הביא לגידול בממוצע הכנסות עבור מנוי ב-12% בהשוואה לשנה שעברה, מדגיש את ההצלחה המוקדמת של האסטרטגיה שלנו לייצר ערך גבוה יותר מקבוצות המשתמשים שלנו

 

“היכולת שלWix  לפתח חווית מוצר הטובה בתעשייה הביאה לתוצאות המצויינות בשנת 2018," אמר אבישי אברהמי מנכ"ל ושותף מייסד של Wix. "בשנת 2018 שחררנו לשוק יותר מוצרים מאי פעם, ובשנת 2019 אנחנו מצפים לשווק את המוצרים האלה לשוק ובכך להרחיב את מעגל הלקוחות שלנו לשווקים חדשים ומלהיבים. אנחנו מאמינים שהמוצרים והשווקים החדשים יביאו לצמיחה בשנים הקרובות. אני מאוד מרוצה ונלהב מההתקדמות שעשינו בלספק למשתמשים שלנו כלים נוספים ליצור ללא גבולות ומצפה בכליון עיניים לשנת 2019 מלהיבה."

 

 

ליאור שמש, סמנכ"ל הכספים של החברה הוסיף כי "שנת 2018 רשמה את השנה החמישית ברציפות בה ההכנסה גדלה בלמעלה מ-40% מאז ההנפקה ובשילוב עם צמיחת שיעור הרווחיות הגענו לתזרים מזומנים חופשי הגבוה ממאה מיליון דולר. שילוב זה של המשך צמיחה וגידול ברווח מדגישים את היכולת שלנו לייצר החזר משמעותי על השקעה כחלק מהמודל העסקי שלנו. התחזית לשנת 2019 משקפת המשך צמיחה ממוצרים חדשים אלו. אנחנו מתכננים השקעות נוספות בשנת 2019 כדי להביא מוצרים אלו לשוק ולהתרחב לשווקים חדשים. בנוסף, השינוי האסטרטגי שיזמנו בשנה שעברה כאשר שמנו פוקוס גדול על ייצור הכנסות וערך גבוהים יותר מלקוחותנו, מתחיל להראות סימנים ראשונים של הצלחה. אנחנו מאמינים שיוזמה זאת, יחד עם מוצרים חדשים וההרחבה של השוק שלנו, ימשיכו לייצר צמיחה חזקה בשנים הבאות." 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד