הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

דאסו סיסטמס תאיץ תהליכי פיתוח מוצר באמצעות SOLIDWORKS 2020

דאסו סיסטמס תאיץ תהליכי פיתוח מוצר  באמצעות SOLIDWORKS 2020

דאסו סיסטמס הציגה את SOLIDWORKS 2020 , הגרסה החדשה של תוכנת העיצוב הפופולארית שלה, המבוססת תלת מימד לתכנון והנדסה. גרסה זו  מתממשקת לראשונה לפלטפורמת DEXPERIENCE3 וכוללת יכולות חדשות וחידושים רבים  המאפשרים ליותר מ-6 מיליון משתמשיה לייצר מוצרים חדשניים באופן מהיר ואפקטיבי יותר ולהרחיב את אפשרויות העיצוב שלהם למערכות ecosystem המאפשרותמעבר משולחן העבודה לענן. 

 

החידושים הרבים שהוטמעו בתוכנת SOLIDWORKS 2020 בוצעו על ידי צוות המחקר והפיתוח של דאסו סיסטמס, זאת בתגובה לאלפי הבקשות לשיפור ים ולעדכונים מקהילת SOLIDWORKS העולמית. באמצעות חידושים אלה  SOLIDWORKS 2020 נותנת מענה למגמות ולצרכים העסקיים המתעוררים בשוק הגלובלי הדורשים מארגונים תחרותיים לשעוט קדימה ולסגל לעצמם רמות חדשות של שיתופי פעולה, זריזות וחוויית עבודה מהירה וחסכונית.

 

בין מאות השיפורים החדשים ב- SOLIDWORKS 2020:

·        עבודה מהירה יותר עם שרטוטים להרכבות גדולות: מצב העבודה החדש מאפשר לפתוח שרטוטים כבדים בשניות תוך יכולת להוסיף ולערוך הערות בתוך הרישום. פונקציה זו שימושית במיוחד כאשר יש צורך לבצע עריכות קלות לציורים או לרישומים גדולים עם מספר רב של גיליונות או תצוגות עתירות משאבים

·        חלקים גמישים: יכולת המאפשרת למשתמשים להציג את אותו החלק בתנאים שונים באותה הרכבה. לדוגמא- הצגה של קפיץ כאשר או מכווץ או באורך מלא באותה הרכבה. לפונקציה זו שימושים במגוון יישומים עיצובים כמו קפיצים, מפוח, צירים, טבעות וכד'.

·        חוויית תוכן משופרת: נוספו נתוני נפח ההדפסה של המדפסות הנפוצות בשוק וכן האפשרות לייצר שכבות להדפסה ישירות מגיאומטריית SOLIDWORKS. אופציה זו מאפשרת חסכון בזמן והפשטה של משימות התוכן.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד