הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מגיבים למצב: Nutanix משיקה שולחן עבוד שהולך איתך לכל מקום

29/06/2020
מגיבים למצב: Nutanix משיקה שולחן עבוד שהולך איתך לכל מקום

חברת נוטניקס, המתמחה בפתרונות ענן ופתרונות מתקדמים לדאטה סנטר, הכריזה כי הוסיפה יכולות חדשות לפתרון ה- Desktop as a Service שלה, המאפשר עבודה למשתמשים רבים מרחוק. פתרון Xi Frame של נוטניקס כולל כיום שיפור יכולות וחווית לקוח עבור לקוחות ארגוניים, אבטחת מידע חזקה יותר, גמישות וזמינות טובה יותר.

 

בין יתר התכונות שנוספו בפתרון Xi Frame נכללות: הרחבת יכולות צירוף משתמשים באמצעות Nutanix AHV, תמיכה מורחבת בניהול פרופיל המשתמשים יכולת להמיר את ה Windows-Apps לאפליקציות Web מתקדמות (PWA) ותמיכה מוגברת באמצעות קישור למרכזי נתונים אזוריים באמצעות 69 אזורים בהם ניתנת גישה ל- Microsoft Azure, GCP (פלטפורמת Google Cloud), AWS.

 

מדובר בתוספות משמעותיות ללקוחות שיכולים להתחבר ולעבוד מרחוק בתוך שניות. בנוטניקס מדווחים על ביקוש גובר לפתרון Xi Frame במהלך הרבעון החולף בעקבות המעבר לעבודה מרחוק וכי הפתרון תרם נתח משמעותי להכנסות בתחום מיחשוב המשתמשים עם תרומה של 20% מהיקף העסקאות מלקוחות חדשים.

 

פתרון Xi Frame של נוטניקס הוא שירות מבוסס ענן שמספק לחברות דרך להריץ יישומים ושולחנות עבודה וירטואליים על גבי התשתית שהם בוחרים, כולל ביישום בתוך הארגון עם AHV Nutanix  ובענן הציבורי עם Microsoft Azure, Google Cloud Platform או AWS. הפתרון חוסך את כאב הראש המלווה בדרך כלל עם הרחבת העבודה מרחוק והדרישה לספק סביבות עבודה וירטואליות בצורה מאובטחת, הן לעובדים והן ללקוחות בזמן קצר.  

 

"נגיף הקורונה הביא לשינוי דרסטי בפעילות מרבית הארגונים ברחבי העולם. רבים נאלצו לפעול במהירות ובזריזות רבה בכדי לספק יכולות עבודה מרחוק לעובדים בתוך מספר שעות, כאשר פתרונות כמו Xi Frame עזרו להם בתהליך. Xi Frame זכה לביקוש כי הוא עונה בדיוק לצרכים שלהם", אמר ניר הולנדר, מנכ"ל נוטניקס ישראל.

 

"חברות רבות בוחנות להשאיר את מודל העבודה מרחוק לאור העלייה בפריון במהלך הסגר והמשך ההנחיות לריחוק חברתי. אנו רואים כעת ועוד נמשיך לראות עליה באימוץ Desktop as a Service המאפשרים לעובדים רבים לעבוד מרחוק בקלות ובמהירות".

 

"החשיבה שלנו בנוטניקס היא תמיד ממוקדת לקוח. אנו מסייעים לפשט את תפעול ה- IT של הלקוחות שלנו ולספק פתרונות שיעזרו להניע את העסק שלהם קדימה, והחודשים האחרונים לא היו שונים", אומרת ניקולה בוזינוביץ ', סגנית נשיא ומנהלת פעילות שירותי ה- Desktop בנוטניקס.

 

תכונות Xi Frame החדשות הללו זמינות כעת ללקוחות. למידע נוסף על Nutanix Xi Frame או לתקופת נסיון, בקר כאן.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד