הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ספורטאים מתגייסים לקמפיין החוויה האולימפית

22/04/2014

בין אימוני ההכנה האחרונים שלו לתחרות גביע העולם בגלישה בהייר בצרפת ,פינה שחר צוברי המדליסט האולימפי (ארד) מבייג'ינג 2008 מספר שעות כדי להשתתף בסרט תדמית של הוועד האולימפי בישראל, המזמין את הנוער לבקר במוזיאון הייחודי - החוויה האולימפית -  ולגלות את האלוף שבתוכו.

הג'ודאית ירדן ג'רבי, אלופת העולם, לקחה פסק זמן של כמה שעות מההכנות האחרונות שלה לאליפות אירופה בצרפת, וגם היא נרתמה להופיע בסרט המיוחד לצידה של  נטע ריבקין, המתעמלת האומנותית האולימפית, שהגיעה על מזוודה, שעות ספורות לפני טיסה לגביע העולם באיטליה ולא ויתרה והשתתפה גם היא בסרט. פחות לחוץ לקראת תחרות היה השחיין גל נבו, סגן אלוף אירופה,  שהשלים את הרביעייה.

המשחקים האולימפיים בשביל כל ספורטאי וספורטאית הם פיסגת החלומות שלהם. הדרך להגשמת החלום, ההתמדה,הנחישות,הדבקות  במטרה  וכוח הרצון הם המוטיב המרכזי בדרך למימוש החלום, ולכל אחד זכות לחלום להישגים.

הסרטון משודר בשידורי רשת,קשת ובערוץ 10.

צוברי,ג'רבי ריבקין ונבו משתתפים גם בתשדיר חסות המשודר ברשת, קשת ובערוץ 10  בו הם מזמינים את הקהל לבקר ולהנות במוזיאון האינטראקטיבי החוויה האולימפית בת"א.

את הסרט ותשדיר החסות הכין משרד הפרסום ציבלין תקשורת צעירים. מנהל קריאטיב: אורן ציבלין. במאי: רועי שלם.קופירייטר:גיא בורנשטיין. תקציבאית יעל נטף.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד