הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ילדים מצטיינים גונבים את הקמפיין של רהיטי דורון

7/03/2017
ילדים מצטיינים גונבים את הקמפיין של רהיטי דורון

לקמפיין שצולם אתמול (יום שני) לוהקו 4 ילדים מצטיינים, כל אחד בתחומו וחברו לבמאי יואב צפיר שהנושא קרוב לליבו.  יואב המביים את סרטוני הפרסומת ראיין אתמול  את הילדים על התחום בו הם מצטיינים ואמר: "הילדים מעוררי השראה, בתפיסתם לחיים, כח ההתמדה, הנעה מתשוקה למקצוע ודרך סיפורם יוצא הדופן אל ההצלחה".

 

במסגרת קמפיין להשקת קולקציית  לקיץ 2017,  שיעלה בקרוב, צולמו הילדים בחדרים של רהיטי דורון: איתי פנקס ( 15) יזם הייטק ומנכ"ל 2 חברות הייטק, שכבר הספיק לעשות אקזיט,  ליאן רייזר (13.5) - רקדנית בלט עולמית שתייצג את ישראל בתחרות הריקוד הגדולה בעולם בניו יורק, רועי עדין (15) - יוצר ומפיק סרטים שכבר הופקד על סרטים בינלאומיים ודניאל אקטע (14) – סולנית צ'לו בינלאומית, שמופיעה מול שועי עולם, ביניהם דונלד טראמפ. 

 

אופיר ליבר, מנכ"ל רהיטי דורון לווה מקרוב את יום הצילומים ואופיר סיפר כי אחד הקשיים מאחורי הקלעים בתיאום יום הצילומים,  היה לרכז את כל ארבעת הילדים ליום צילומים אחד בישראל... היה צריך לסכרן מתי זה נוחת ומתי אחר טס ובהתאם לרכז את כולם ליום צילומים אחד.

 

 

 

 

לדבריו: "נהניתי מאוד במהלך יום הצילומים שהיה מדהים, ומעורר השראה, כל ילד צולם בחדר משלו שעוצב ואובזר בהשראתו, אני מקווה שילדים עם חלום משלהם ילמדו מהקמפיין שאפשר להצטיין בתחום אותו בחרו כי אין לי ספק שההצלחה תמונה בכל ילד אם רק יתמיד ויבחר להיות מצטיין בתחומו".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד