הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

סיגל שחמון תשמש כפרזנטורית חברת שניר לייף סטייל

18/05/2017
סיגל שחמון. צילום: תומר פדר
סיגל שחמון. צילום: תומר פדר

חברת שניר, המתמחה בשיווק נדל"ן למגורים ומסחר, בבעלותו של איש הנדל"ן  ניר שמול,  בחרה במנחת הטלוויזיה והשחקנית סיגל שחמון,  להיות הפרזנטורית של החטיבה  חדשה שהקימה - שניר לייפסטייל המציעה ללקוחות החברה, סיוע במכירת דירתם, ובסטיילינג לדירה החדשה.

 

סיגל שחמון כפרזנטורית,  שבשנתיים האחרונות עוסקת בעיצוב בתים,  תייצג את  חברת שניר לייפסטייל בין היתר בפרסומים בעיתונות הכלכלית, במדיה הדיגיטלית ובמדיה החברתית. עוד תכלול הפעילות עם סיגל שחמון ייצוג בכנסים, בירידים ובארועים שתערוך חברת שניר, בפעילות ברשתות החברתיות וכן בפעילות יחסי ציבור.

 

לדברי ניר שמול מנכ"ל חברת שניר: "החברה  מתכוונת להשקיע בשנה הקרובה  כ 1 מיליון  בפרסום, מיתוג ושיווק הנכסים באמצעות קמפיין רחב עם סיגל שחמון". לדבריו: "אני לא מכיר בארץ חברה מהסוג שלנו אשר גייסה פרזנטורית לפעילות השיווק ועל כן אני בטוח שהפעילות עם שחמון תבלוט בנוף הנדל"ן הישראלי".

 

  

עוד מסר שמול: "הקמנו מחלקה חדשה המסייעת ללקוחות במכירת דירותיהם (מיד שנייה) , לאחר שבמהלך עבודתנו ברחבי הארץ ובעקבות סקרים שאנו עורכים מדי חודש, הגענו למסקנה כי קיים רצון אמיתי ומבוסס של לקוחותינו לקבל מאיתנו סיוע במכירות דירותיהם".

 

לדברי שמול: "סיגל מסמלת עבורנו דמות מייצגת לאישה עצמאית, חזקה, מובילה, מועצמת המסייעת לקהילה. אין ספק שכישוריה, כמו גם נסיונה  מזה שנתיים בתחום עיצוב הבתים,  יסייע לנו להגיע ליעדים המקצועיים שלנו".

 

הקמפיין הראשון עם סיגל שחמון, יעלה בסוף חודש מאי ויכלול סדרה של קמפיינים שונים, על פי מגוון הפרויקטים שיושקו  ברחבי הארץ.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד