הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אינפיניטי החתימה את אלוף ה- NBA כפרזנטור

3/07/2017
אינפיניטי החתימה את אלוף ה- NBA כפרזנטור

מותג רכב היוקרה אינפיניטי הודיע על חתימת חוזה פרסום ושיווק  לקיץ הקרוב עם סטפאן קארי כוכב הכדור סל מקבוצת הגולדן סטייט וארייר.  קארי נחשב בעולם לספורטאי על , לאחר שהשלים החודש זכיה שניה בשלוש שנים האחרונות באליפות ה NBA  עם קבוצתו, הגולדן סטייט וורייר, ולאחרונה חתם על חוזה הגדול ביותר בהיסטוריה של ה- NBA, בסך 201 מיליון דולר לתקופה של חמש שנים.  

 

במסיבת עיתונאים שנערכה אמש אמר סטפאן קארי כי "אינפיניטי הוא מותג שהכרתי והערצתי בזכות המורשת החזקה של ביצועים, עיצוב, וטכנולוגיות פורצות דרך. אני מזוהה עם ערכי המותג המתבססים על  תשוקה, ואני נפעם לעבוד עם אינפיניטי כדי לעזור לספר על אנשים שמונעים לעשות יותר כדי לממש את הפוטנציאל שלהם."

 

רונלד קרוגר מנכ"ל אינפיניטי העולמית אמר כי " ארה"ב היא השוק הגדול ביותר שלנו,  ובסין נמצא השוק הצומח הגדול ביותר שלנו, ולכן שותפות עם קארי היא דרך מצוינת להגיע לצרכנים ברחבי העולם בצורה אותנטית".

  

 

קארי ייטול חלק בקמפיינים טלוויזיוניים בסין, בארה"ב, בישראל ובשווקים נוספים ברחבי העולם.  הקמפיין הראשון שבו ייטול סטפאן חלק הוא ל –50 Q .

 

לדברי שמעון זיקרי מנכ"ל אינפיניטי ישראל: "אנו מקווים גם בישראל לשלב  את הכוכב  סטפאן קארי  בקמפיינים שיערכו בישראל בשנה הקרובה. מדובר באחד מספורטאי העל הגלובליים של השנים האחרונות שכבש את פסגת עולם הכדורסל מייצג את ערכי המותג.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד