הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

קהל היעד: מבודדי קורונה

9/03/2020
תצוגת אופנה גולברי בצל הקורונה. צילום: אסף לב.
תצוגת אופנה גולברי בצל הקורונה. צילום: אסף לב.

לאור המצב אליו נקלעו חלק ממבוטחי הראל אשר מחויבים לשהות בבידוד עקב נגיף הקורונה, הוחלט בחברת הביטוח הראל לצאת באקט של סולידריות עבור מבוטחיה ולא לחייב אותם בביטוח רכבם במשך כל תקופת הבידוד שלהם, כל זאת בהנחה ולא נעשה שימוש ברכב בזמן תקופת הבידוד.

הזכאות להטבת ביטוח חינם לרכב תינתן על סמך הצגת הצהרה חתומה על ידי המבוטח על מצב של בידוד עקב מחלת הקורונה, על כך שנרשם במשרד הבריאות כמי שמצוי בבידוד ועל אי שימוש מוחלט ברכב המבוטח למשך שבועיים. יובהר כי במהלך התקופה האמורה, הרכב יכוסה בהתאם ליתר הכיסויים שנרכשו בפוליסה ובכפוף לתנאי הפוליסה וחריגיה.

 

--

חברת מולטיפוינט מציעה לחברות לרכוש פתרון TeamViewer לגישה מרחוק לחברות שהעובדים שלהן נמצאים בבידוד. רישיון של TeamViewer מאפשר חיבור מאובטח ומהיר כדי להציג את שולחן העבודה של העובד, ולעבוד ממש כאילו הוא נמצא במשרד.

 

--

חברת ייעוץ המשכנתאות, פתרונות 358, מציעה לנמצאים בבידוד ייעוץ ללקיחת או מחזור משכנתא אונליין. החברה מדגישה כי היא חוסכת בממוצע סך של כ- 80,000 ש"ח באמצעות מחזור משכנתא. פתרונות 358 גם מציעה לעסקים שנפגעו פיננסית מהקורונה, לבחון חלופה מבוססת משכנתא לעומת לקיחת הלוואה בנקאית לעסקים.

 

--

רשת מסעדות ההמבורגרים BBB הודיעה כי היא נערכת למצב באמצעות משלוחים, כשהיא מציעה  הנחה בגובה 5% למזמינים משלוחים או טייק אווי דרך אתר הרשת.

בימים הקרובים תציע הרשת שירות הזמנות מרחוק - הלקוח יוכל לבצע הזמנה מרחוק, להגיע אל פתח המסעדה, ומלצר ייצא אליו עם הזמנתו, עד הרכב.

 

--

גם רשת המזון המהיר סנדוויץ' בר כרמל המוכרת בשר בלחם טרי תתגבר את מערך המשלוחים ומרחיבה את אזורי השילוח

--

רשת סקארה משיקה ערכת מוצרים לחיטוי, ניקוי ושמירה על ההיגיינה שגם מסייעת לטיפוח. הערכה  כוללת: אלכו - ג'ל לניקוי הידיים, בקבוק אלכוהול 70% לניקוי משטחים, סבון מוס פחם לניקוי הפנים , מסיכת פחם מתקלפת - לניקוי עמוק ולצמצום נקבוביות העור, ומגבוני פילינג לניקוי עמוק ויסודי של עור הפנים.

--

בתצוגת האופנה של גולברי, שנערכה השנה בגני התערוכה בתל-אביב, לא התעלמו  מבהלת הקורנה ו 25 הדוגמניות  עלו  על המסלול עם מסכות פנים שעוצבו בהשראת הקורנה.


 

 

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד