הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מבט לחדשות בנייד: רשות השידור משיקה שירות תוכן ויזואלי בסלולרי בחיוג וידאו רגיל

21/07/2008 17:30

רשות השידור משיקה היום שירות תוכן סלולרי חדשני ובלעדי, המאפשר צפייה במהדורות החדשות שלה בכל שעות היממה על ידי חיוג בשיחת וידאו למספר כוכבית 11, בעלות של שיחה סלולרית בלבד וללא עלויות גלישה באינטרנט. רשות השידור היא הראשונה המאפשרת לציבור צפייה בחדשות  באמצעות חיוג רגיל לטלפון הסלולרי.

 

במסגרת שירות כוכבית 11 ניתן לצפות במהדורת "מבט",  במהדורות החדשות באנגלית ובערבית וכן בתחזית מזג האוויר. בנוסף, ניתן לקבל עדכונים שוטפים מחדר החדשות של "קול ישראל".

 

השרות החדשני הוא במתכונת VOD מלאה, המאפשרת דילוג קדימה ואחורה בין הכתבות השונות במהדורות החדשות  באמצעות מקשי הספרות וכן צפייה חוזרת בכל קטע.

 

ייחודיותו של השירות החדשני היא בכך שהמשתמש אינו צריך לגלוש לפורטל האינטרנט של המפעיל הסלולרי שלו ולנווט בתפריטי משנה על מנת למצוא את מבוקשו. השירות מאפשר לכל משתמש סלולרי, בחיוג שיחת וידאו רגילה לכוכבית 11, גישה ישירה לתפריט הראשי ובחירה באפשרויות הצפייה על ידי שימוש במקשי הטלפון. כמו כן, מתאפיין השירות בתגובה מהירה לבקשת המשתמש ובחוויית משתמש ברמה גבוהה שטרם נראתה בישראל.

 

 השקת שירות הווידיאו התאפשרה תוך שיתוף פעולה עם  כל המפעילות הסלולאריות הפועלות בישראל.

 

השירות  מאפשר צפייה בווידיאו במכשירים סלולריים התומכים בשיחות וידאו (רוב המכשירים ברשתות סלקום ואורנג', ובעוד מספר חודשים יתאפשר גם בפלאפון), והאזנה לאותם תכנים במכשירים שאינם תומכים בשיחות וידאו.

 

כוכבית 11 של רשות השידור מציבה רף חדש וגבוה באופן משמעותי בתחום אספקת תוכן ויזואלי למשתמשי סלולר. הן מבחינת פשטות השימוש, הן מבחינת חווית המשתמש והן מבחינת השקיפות בנוגע לעלות השימוש (חיוב בזמן אויר על שיחה רגילה בתוך רשת המפעיל הסלולארי). בעלי מכשירים תומכים יוכלו מעתה פשוט לחייג לכוכבית 11 ולצפות בחדשות בכל עת ובכל מקום.

 

הקמת השירות נעשתה תוך שיתוף פעולה בין מחלקת השיווק של רשות השידור בראשותה של צביה יששכר, לבין חברת אטריקס המתמחה באספקת שירותים מבוססי וידאו על גבי רשתות סלולר.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד