הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל והמכון הישראלי לדמוקרטיה יפעילו במשותף את אתר "העין השביעית"

26/12/2010 16:50

בית הספר לתקשורת של המסלול האקדמי המכללה למינהל חתם על הסכם לשיתוף פעולה עם המכון הישראלי לדמוקרטיה, אשר מפעיל את אתר "העין השביעית". במסגרת ההסכם יעניק ביה"ס הגדול והוותיק לתקשורת בישראל את תמיכתו לאתר "העין השביעית" ויסייע למערך התוכן וההפקה של האתר.

 

אתר "העין השביעית" הוא גלגולו המקוון של כתב העת "העין השביעית", אשר הופיע בדפוס בין ינואר 1996 לדצמבר 2007. האתר המוערך, אשר מהווה בימה לדיון מעמיק וביקורתי על התקשורת הישראלית, מפעיל מערכת של כתבים ותחקירנים, ומפרסם בקביעות את פרי עטם של 25 בעלי טורים וחוקרי תקשורת.

 

לדברי ד"ר אוה ברגר, דיקאן בית הספר לתקשורת של המסלול האקדמי המכללה למינהל: "שיתוף הפעולה בין בית הספר הגדול והוותיק לתקשורת בישראל לבין הפלטפורמה הרצינית ביותר בתחום ביקורת התקשורת, הוא שיתוף פעולה טבעי אשר מבטיח להעשיר את תכני האתר ולספק במה יוקרתית למחקרים של מרצי בית הספר כמו גם התנסות לימודית מרתקת לסטודנטים".

 

במסגרת ההסכם להפעלתו השוטפת של אתר "העין השביעית", תוקם מועצת מערכת לאתר שבה ישתתפו העורך הראשי, העורך והכתב הראשי של האתר, וכן נציג קבוע של בית הספר לתקשורת ונציג קבוע של המכון הישראלי לדמוקרטיה. האתר יקלוט מאמרים, מחקרים וכתבות של מרצים וסטודנטים של בית הספר למדורים השונים של "העין השביעית". כמו כן, ישולבו סטודנטים של בית הספר בפרוייקטים עיתונאיים של האתר.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד