הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ערוץ E! חוגג עשור בישראל עם מיתוג מחודש

5/01/2011 18:30

עשר שנים אחרי שעלה לראשונה בישראל והפך מיידית לשם נרדף לכל מה שנוצץ, ערוץ E! יוצא במהלך של מיתוג מחודש. החל מינואר 2011 מתהדר הערוץ במראה גרפי חדש, בסלוגן מעודכן- ובלוח השידורים העשיר והמושקע בתולדותיו. המהלך בישראל הוא חלק מיוזמה בינלאומית כוללת של הערוץ, אך מותאם במיוחד לצרכים ולהעדפות של הקהל הישראלי. 

 

תחת הסלוגן החדש "הכי הוליווד!", ערוץ E! משיק לוח שידורים, ששם בפרונט את כל הטאלנטים המוכרים של הערוץ- האחיות לבית משפחת קרדשיאן, ריאן סיקרסט, צ'לסי הנדלר, ג'ואן ריברס- לצד כוכבים עולים ושפע של תוכניות חדשות, נועזות יותר וחושפניות יותר.

 

לוח השידורים החדש מקיף את כל תחומי הסלבריטאות ההוליוודית- החל מסדרות ריאליטי חדשות, דרך ספיישלים על סלבריטאי A-list, ועד חבילה מלאה של עונת הטקסים, שכוללת שידורים ישירים מהשטיח האדום, טקסים חשובים כמו גלובוס הזהב והגראמי, ושידורי אפטר-פארטי.

 

התוכניות החדשות של הערוץ כוללות את סדרת הריאליטי המרעישה כלה מפלסטיק, הסדרה מוכנים לקלוז-אפ החושפת את הכוכבים הגדולים ביותר בהוליווד, סדרת הריאליטי החדשה נשות הרוק וסדרה חדשה עם בנות קרדשיאן קורטני וקים עושות את NY (שתשודר 3 שבועות אחרי ארה"ב). זאת לצד המהדורה היומית והמורחבת של חדשות ערוץ !E, הלילה עם צ'לסי הממכרת, הסדרה השבועית של משטרת האופנה, מרק הוליוודי, הפקת המקור החדשה המדחום ועוד.

 

נשם מוריה-שמיר, מנהלת ערוץ !E: "בזכות הטאלנטים המוכרים וההשקעה האדירה בתוכן, ערוץ E! נהנה כיום מפופולריות חסרת תקדים בישראל. לוח השידורים החדש ממשיך להתאים את ההיצע העצום של ערוץ E! העולמי לדרישות הקהל הישראלי, ויציע יותר מהכל: יותר כוכבים, יותר חשיפות, יותר אופנה ויותר שערוריות. בקיצור: הכי הוליווד!".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד