הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פורבס עולה לישראל באמצעות פורשי מעריב

11/07/2011

העורך הכלכלי של מעריב, רפי רוזנפלד, ועורך מוסף עסקים ניר ברזילי, שפרשו מהעיתון, הם המו"לים החדשים של פורבס ישראל, המהדורה הישראלית של מגזין הכלכלה האמריקני.

 

פורבס הוא אחד המגזינים הכלכליים המוכרים בעולם בעיקר בזכות רשימות הדירוג הכלכלי שלו ומחקרים נוספים העוסקים בתחום הפיננסי. לצד המגזין הכלכלי מוציאה לאור הקבוצה גם מגזינים נוספים כמו פורבס לייף – העוסק בתחומי הלייף סטייל ומחזיקה את האתר Forbes.com, הנחשב לאחד האתרים הכלכליים המובילים בארה"ב.

 

רוזנפלד וברזילי פרשו בתחילת השנה ממעריב והקימו את חברת R&B Media המספקת תכנים כלכליים לגופים פיננסיים ומייעצת לבנקים ולבתי השקעות בתחום התוכן הדיגיטלי. לצד פעילות זו עוסקים השניים גם בהשקעה בגופי תוכן עצמאיים בפלטפורמות דיגיטליות ובעיקר בתחום הסמארטפונים והטאבלטים.     

R&B Media  חתמה לאחרונה על הסכם לשיתוף פעולה עם קבוצת הג'רוזלם פוסט שבבעלות אלי עזור, המחזיק בזיכיון לפורבס ישראל. רוזנפלד וברזילי ינהלו בפועל את המותג האמריקני בישראל.

 

בימים האחרונים מקיימים השניים מכרז להקמת אתר ואפליקציות לפורבס ישראל – ונפגשו לאחרונה עם כמה מהחברות הגדולות בארץ לבניית אתרים.

 

קבוצת פורבס האמריקנית מוציאה לאור מהדורות מיוחדות במזרח הרחוק ובאפריקה ולצידן מעניקה זיכיונות למהדורות מקומיות במדינות שונות בעולם, כאשר הבולטות שבהן – בהודו, בסין, ברוסיה, במדינות רבות באירופה, במדינות המפרץ וגם בישראל. בעבר הוחזק הזיכיון בישראל בידי קבוצת SBC, ולפני כשנתיים רכשה את הזיכיון קבוצת הג'רוזלם פוסט.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד