הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

הושלמה כתיבת החזון לרשות השידור

10/08/2011

לראשונה בתולדות רשות השידור, לאחר תהליך עבודה אינטנסיבי בו נטלו חלק למעלה מ-200 אנשים מתחומים שונים, גובש חזון לרשות השידור. מליאת רשות השידור אישרה לאחרונה את החזון.

 

תהליך גיבוש החזון החל לפני מספר חודשים עת פרסם יו"ר הרשות ד"ר אמיר גילת קול קורא לציבור הרחב ולעובדי הרשות, בו הוא  מזמין אותם להגשת הצעות בדבר חזון לרשות השידור. החומרים שהתקבלו היוו את הבסיס הראשוני לגיבוש החזון, שעובדו בשני כנסים בהם השתתפו אנשי רוח, אנשי תקשורת, אישי ציבור, עובדי רשות השידור וותיקיה. בהמשך נפגש יו"ר הרשות עם נציגי היוצרים ועם אנשי אקדמיה מובילים בתחום התקשורת.

 

במכתב ששלח יו"ר הרשות ד"ר אמיר גילת לעובדי הרשות אמר: " אני מאמין שגיבוש החזון הוא צעד חשוב עבורנו. מסמך זה יסמן לכולנו את הדרך ואת היעד אליו אנו שואפים להגיע.בתחילת הדרך שאלתי האם יש מכנה משותף לכל 1900 עובדי רשות השידור? האם כולם יודעים מה מצופה מהם ולמה הם מצפים מעצמם. החזון נועד להבטיח כי הדרך תהיה ברורה לכולנו".

 

"החזון, כתב גילת במכתבו,  ישמש כוכב הצפון של הרשות, לפחות לעשור הקרוב. באמצעותו נדע כולנו מהו בעינינו שידור ציבורי, איכותי, רלוונטי ישראלי וחדשני ומהם היעדים באמצעותם נביא ליישומו".

"החזון והערכים הנלווים אליו יהפכו את הרשות לגוף התקשורת המוביל בישראל, כזה שנותן ערך מוסף לציבור המאזינים, הצופים והגולשים ומבטא את הייחודיות של רשות השידור".

יו"ר הרשות חתם את מכתבו בהזמנת עובדי הרשות לקחת חלק בבחירת סלוגן ברוח החזון שילווה את רשות השידור ויהווה למעשה תמצית החזון.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד