הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

הוט מדווחת על שיא בצריכת VOD לילדים

5/09/2011

חברת HOT יצאה בחופש הגדול האחרון בפעם השביעית ברציפות עם פעילות "קיץ חינם לילדים" ב- HOT VOD Young . הקטגוריה שברה שיא נוסף השנה עם למעלה מ-28 מיליון הזמנות המהוות  גידול של 34% לעומת מספר ההזמנות בקטגוריה זו בשנה שעברה. זו השנה השביעית ש HOT מעניקה לילדים עולם שלם של תכנים איכותיים ופופולאריים, ללא תשלום, בתקופה ארוכה של חודשיים (יולי- אוגוסט).

 

השנה עלתה הקטגוריה בפעם השלישית ברציפות ב-HOT VOD Young VOD נפרד לילדים בלבד, ביחד עם מגוון התכנים העשיר שקיים בו באופן שוטף לאורך כל השנה. תכני החינם רוכזו תחת קטגוריית "קיץ חינם ב-"Young", שסיפקה מגוון רחב של תכנים חדשים, שבמרכזם שלוש הפקות מקור חדשות ובלעדית ל- HOT VOD Young.

 

בין התכנים המובילים בכמות ההזמנות ניתן למצוא את שלוש הפקות המקור הייעודיות ל- HOT VOD Young : "חיפזון וזהירון", סדרה בת 10 פרקים, בנושא זהירות בדרכים שהגיעה לכמיליון הזמנות, מלכת הילדים רינת גבאי עם "רינת ויויו בעולם" עם כ 700 אלף הזמנות שמתוכן 32% הזמנות בטכנולוגית השידור HD , ו"כוח ששבש-חשבון" עם כרבע מיליון הזמנות.  תכנים נוספים המובילים את טבלת הצפייה בקיץ חינם: בובספוג, פיניאס ופרב, ספיידרמן, דורה ודייגו, פאוור ריינג'רס - כוח מיסטי, ארתור, מועדון ווינX, קופיקו, זואי 101 ועוד.

 

בנוסף החלה השנה חברת HOT בפעילות קיץ בשם "המקום למשפחה שלך" - מתחם חווייתי לילדים, באזור הדיוטי פרי בנתב"ג בעלות של המוערכת בכ 2 מיליון ₪. חברת HOT החליטה להעניק תעסוקה מפנקת, יצירתית ומגוונת לילדים בכל הגילאים, בזמן ההמתנה לטיסה : צילום קליפ וידאו אישי של הילד עם דמויות אהובות מסדרות פופולאריות, משחקי טריוויה לגילאי 6-8 העוסקים בהעשרת הידע של הילדים בתחום הארצות בעולם, משחקי מחשב ועוד...

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד