הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מגזין הגייז החדש F/O/D יוצא לאור

5/03/2012

מגזין הלייף סטייל החדש לגייז, F/O/D (ראשי התיבות F/O/D – Friends of Dorothy) יוצא  לראשונה למכירה ברשת סטימצקי. לאחר חודשים רבים של הכנות, יוצא המגזין שהושק באירוע רב משתתפים ביום רביעי האחרון בבר "ג'ימי הו" בתל אביב. המגזין יוצא לאור ע"י חברת "דוד ויונתן שיווק" של היזמים אלי גייגר, שי דויטש וסיגל רמתי. עורך המגזין: דביר בר, ששימש עד לאחרונה כדובר של חברת "ענני תקשורת".

בין הכותבים בגיליון הראשון של F/O/D, הוא גיליון האביב, ניתן למצוא את אביעד קיסוס, הראל סקעת, אדם סרור, אלעד סונגו (עורך MTV ישראל) כתב האופנה והבלוגר סהר שלו, כתבת האופנה יערה קידר ואת כתב המוסיקה אור שמעונוב. בין מדורי המגזין ניתן למצוא את מדור הגאדג'טים של רועי לטקה, עורך אתר Newsgeek, מדור קולינרי שכתב המעצב סמי די, מדור צרכנות פרי עטו של דותן ברוך ומדור אפליקציות שכתב בועז כץ.

בין צלמי המגזין ניתן למצוא את איתן טל, רונן אקרמן, איתן ברנט, אסף עיני, עומרי שפירא, זיו שדה, עדי גיא, רוני בניסתי ואחרים.

בין המפרסמים במגזין ניתן למנות חברות כמו לוריאל, מוטורולה, אמריקן אפרל, מוטורולה, ישראייר, JB שעונים, תיאטרון הקאמרי, חנות האופנה "אורלנדו", מועדון הכושר ספורטסקלאב, החברה לפיתוח יפו העתיקה, כמו גם מסעדת "שולחן", מסעדת "התרנגול הכחול" לצד עסקים "ורודים" כמו ליין FFF של שירזי, בר שפגאט, בית הקפה "ג'ודה", הסקסי שופ ואחרים. בנוסף, מתפרסמים במגזין פרסומות של מפרסמים מחו"ל הפונים ישירות אל הקהילה הגייז הישראלים: le demance , Andrew Christian, euro games ונוספים.

 דביר בר, עורך F/O/D: "F/O/D  מכיל תמהיל מגוון של כל מה שמגזין לייף סטייל חולם עליו: כותבים מוכשרים מהארץ ומחו"ל, נושאים עדכניים, עיצוב ייחודי ו-116 עמודים שהם לא רק חוויה כייפית לקהל הקוראים ההומואים בתל אביב ובכלל, אלא מגזין שגם סטרייטים ימצאו אותו ללא פחות ממרתק וברמה בינלאומית".

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד