הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

Screenz מגייסת 5 מיליון דולר מקרן ההשקעות Marker LLC

16/07/2014

Screenz חברת הקרוס מדיה הישראלית, מקבוצת The Box, השלימה סבב גיוס הון חיצוני ראשון לחברה, ההשקעה בהיקף של 5 מיליון דולר נעשתה על ידי קרן ההשקעות האמרקאית Marker LLC.

זמן בו המציאות הטלוויזיוניות משתנה, הצפייה הלינארית מאבדת מכוחה והשתלטותם של מסכי הנייד והטאבלט גוברת על תשומת ליבו של הצופה,Screenz מובילה את התעשייה לקראת עתיד חדש ומרובד יותר, על ידי שילוב בין תוכן לטכנולוגיה.
 
Screenz עוסקת בפיתוח פורמטים חדשניים, תוך יצירת נכסים טכנולוגיים ודיגיטליים. אחד ממוצריה הינו טכנולוגיה ייחודית שפותחה עבור הפורמט "הכוכב הבא" של הזכיינית קשת. התוכנית  זכתה להצלחה מקומית ובנילאומית ונמכרה למעל ל 25 מדינות, בניהן רשת ITV הבריטית ורשת ABC האמריקאית. האפליקציה הייעודית שפותחה עבור הגרסה האמריקאית הגיעה למקום הראשון בחנות האפליקציות של אפל וזכתה ל 10 מיליון שימושים כבר בשידור הפרק השני.
 
לאחרונה הודיעו Screenz ו Google  על שיתוף פעולה בינלאומי, שבאמצעותו ל Screenz תיהיה גישה לתשתית הטכנולוגית של גוגל, שיתוף הפעולה יאפשר לחברה להרחיב את מוצריה למספר רב של מדינות באופן סימולטאני באמצעות אפליקציות ייעודיות שפותחו לכל מדינה. בכך מציעה Screenz לחברות הפקה וערוצי טלוויזיה ליצור אינטראקציות בזמן אמת לאסוף ולנתח מידע מעשרות מיליוני צופים ההופכים למשתמשים בעת הצפייה.
 
ריק סקנלון, שותף בMarker LLC: "Screenz היא השחקן המוביל כיום בתחום הטלוויזיה האינטראקטיבית ואין ספק כי היא מנווטת את התעשייה לעבר העתיד. Screenz כבר יצרה וניהלה באופן ראוי להערכה חוויות אינטראקטיביות בסדרי גודל בינלאומיים ואנו שמחים להיות שותפים להתפתחותה."
 
אלי אוזן, מנכ"ל Screenz: " תעשיית הטלוויזיה משתנה בצורה דרסטית עקב ההתפתחות הטכנולוגית והרגלי הצריכה החדשים אצל הצופה. מפיתוח התוכן ועד למודלים העסקיים, אנו ניצבים מול תקופה מלאה בהזדמנויות לייצר שפה טלוויזיונית מרובדת ומעניינת יותר. אנו גאים כי MARKER LLC, אחת מקרנות ההון סיכון המובילות, חוברת אלינו למסע הזה".
 
 
 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד