הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

סלקוםtv מצרפת את HBO לשירות הטלוויזיה שלה

20/04/2017
סלקוםtv  מצרפת את HBO לשירות הטלוויזיה שלה

סלקום tv הכריזה על צרוף התכנים של HBO לשירות הטלוויזיה שלה. החל מיוני הקרוב יוכלו לקוחות סלקום tvליהנות מכל קטלוג הסדרות והתוכניות של HBO ובו הסדרות הנוכחיות, סדרות הספרייה שלHBOוכל הסדרות החדשות שתפיק בשנים הקרובות.

 

כל הסדרות החדשות והעונות החדשות של יעלו בשירות בסמוך לשידורן בארה"ב, ביניהן העונות החדשות של "משחקי הכס", "ויפ", "Westworld", "לא בטוחה", "גירושים", "עמק הסיליקון" ועוד ועוד.

 

לקוחות סלקום tv ייהנו במהלך השנה הקרובה והשנה הבאה גם מההפקות המסקרנות של HBO  הנכתבות ומצטלמות בימים אלה: "חפצים חדים" המיני סדרה החדשה והמדוברת בכיכובה של איימי אדאמס, הסאגה המשפחתית החדשהSuccession    וסדרת הדרמה החדשה והמדוברת (אך נטולת השם עדיין...) של יוצר "עמוק באדמה" אלן בול בכיכובם של הולי האנטר וטים רובינס.

 

העסקה החדשה מביאה לסלקוםtv  גם את הקטלוג המלא של HBO הכולל את תכני הספרייה של המותג. ספרייה זו תכלול בין היתר את הפקות התעודה היוקרתיות של HBO, הסרטים והמיני סדרות שהפיקה וכמובן גם את סדרות הדגל שלה: "ליל המקרה", "שקרים קטנים גדולים", "אוז", "הסופרנוס", "עמוק באדמה", "אימפריית הפשע", "הסמויה" ועוד.

 

יניב גרינוולד, סמנכ"ל הטלויזיה בסלקום: "אנו שמחים להשיק את כל מגוון התכנים  מבית התוכן המוביל HBO. סלקום תמשיך להביא את התכנים הטובים בעולם ולשמר את המחיר הנמוך ביותר בשיטת הכל כלול וללא תוספת מחיר."

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד