הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אביבית צורף מונתה למנהלת שיתופי פעולה במכללה למינהל

6/11/2011

אביבית צורף  מונתה לתפקיד מנהלת קשרי בוגרים ושיתופי פעולה של המסלול האקדמי המכללה למינהל.

 

צורף, בעלת תואר ראשון (B.A.) במדעי החברה בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני (M.B.A) במינהל עסקים עם התמחות בשיווק מאוניברסיטת בן גוריון, שימשה עד היום במגוון תפקידי הנהלה, תכנון וביצוע אסטרטגיה שיווקית.

 

בעבר שימשה כמנהלת מחלקת השיווק, כמנהלת מחלקת פיתוח עסקי ומנהלת מחלקת אסטרטגיה שיווקית, בחברת בזק. לאחר מכן שימשה כמנהלת תחום שיווק בחברת סלקום ומנהלת שיווק ופיתוח עסקי בחברת הרטף-סחר בינלאומי. אביבית הובילה ויזמה פרויקטים רבים בתחום השיווק ושיתופי הפעולה העסקיים ורשומות לזכותה לא מעט הצלחות בתחום זה. 

התפקיד שאליו מונתה אביבית כולל, בין היתר, אחריות על שמירת הקשר של המכללה עם בוגריה, ייזום פעילויות עבור הבוגרים בהיבטים שונים, כגון: יצירת רישות חברתי ומקצועי בין הבוגרים, בניית קריירה, הענקת ידע וכישורים.בתחום הקריירה אביבית תקדם מהלכים ושירותים בשיתוף פעולה עם המרכז לניהול קריירה של דיקנט הסטודנטים, לקידומם של בוגרים בשוק העבודה לאורך כל מעגלי הקריירה. בתחום הענקת ידע וכישורים לכל מעגלי החיים היא תקדם מענה להמשך בניית כישורים וידע מקצועי ייעודי לאחר הלימודים בשיתוף פעולה עם היחידות האקדמיות והמכון ללימודי המשך.

אביבית  תקדם רישות חברתי ועסקי ייזום,  תכנון וניהול מאגר הבוגרים כמערכת רישות חברתית ועסקית ( Networking)  בין הבוגרים לבין עצמם ובין הבוגרים למכללה.

 

בני אלון , סמנכ"ל השיווק של המסלול האקדמי המכללה למנהל, אמר:" 37,000 בוגרי המכללה מובילים את המשק ומאיישים עמדות מפתח בתחומי עשייה מגוונים ומשפיעים על העשייה הכלכלית , החברתית והתרבותית בישראל . המסלול האקדמי המכללה למנהל שם לו למטרה בשנה הקרובה , להעצים בצורה רחבה את הקשר עם בוגרי המסלול, ולקדם מהלכים בתחומי פיתוח הקריירה, בניית רשת עסקית וחברתית, ומתן מענה מתמשך לצרכי פיתוח הידע המקצועי של הבוגרים. אביבית מביאה עימה ניסיון רב ומוצלח בתחומים אלו ואנו מאמינים שתוכל לקדם בצורה הטובה ביותר את הנושאים."."

  

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד