הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

טל יואיט מונתה למנכ"ל המזרח התיכון, טורקיה ואפריקה

18/04/2013

מינוי חדש בטרנר ברודקאסטינג: טל יואיט מונתה לתפקיד מנכ"ל אזורי המזרח התיכון, טורקיה ואפריקה. בתפקיד תהיה אחראית יואיט לפורטפוליו ערוצי הבידור של חברת טרנר ברודקאסטינג הכוללים את קרטון נטוורק, בומרנג ו-TCM. מדובר בתחום רחב יותר עבור יואיט שבעבר הייתה מנכ"ל של חברת טרנר ברודקאסטינג בטורקיה.

 

רני ראד, המנכ"ל המסחרי של CNN International, אמר כי "זוהי תקופה מרגשת לצמיחה בשווקים המתפתחים במהירות. אני בטוח שהמומחיות והכישורים שטל הפגינה יבואו לידי ביטוי בעיקר בחיזוק המפעל שלנו בטורקיה בתקופה של שינויים". עוד הוסיף, כי "טל תתמקד בחיזוק מערכות היחסים בעלות הערך שכבר יצרנו בשווקים אלה, כמו גם פיתוח עסקי חדש ושותפויות חדשניות. טורקיה, המזרח התיכון ואפריקה הם שווקי מפתח לצמיחה וטל תהיה חיונית בעזרתה בפיתוח נוסף של העסקים שלנו שם."

 

טל יואיט התחילה את הקריירה שלה בטרנר ברודקאסטינג ב-2002 כשעבדה בפיתוח עסקי ברחבי אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. היא עסקה במשא ומתן בהשקעה משותפת עם Mediaset להשקעת בואינג באיטליה ועבדה בהשקות ערוצים נוספים כולל ההשקה של בומרנג בספרד ובאיטליה. בין 2006 ו-2008 טל ניהלה מו"מ הובלה בבריטניה במגוון רחב של פלטפורמות כולל BskyB  ו-Virgin Media. ב-2008, היא מונתה לסמנכ"לית הפצה ופיתוח עסקי בבריטניה, ופיתחה את האסטרטגיה להשקת המותג Cartoonito המיועד לילדים בגיל גן חובה. ב-2010 נוסף לטל פיקוח על מחלקת הדיגיטל, מחקר, רישוי ומרצ'נדייזינג במסגרת תפקידיה בבריטניה. ב-2011 היא השיקה את קרטון נטוורק HD ו-TCM HD בפלטפורמת BskyB ונטלה על עצמה אחריות על כל אירופה, המזרח התיכון ואפריקה להובלת עסקיה של טרנר באירופה, המזרח התיכון ואפריקה בשוק המדיה הדיגיטלית העולה ובפיקוח על שלוחות מפתח של מערכות יחסים כמו יוטיוב וגוגל. לפני שטל עברה לעבוד בטרנר אירופה, המזרח התיכון ואפריקה היא שימשה כיועצת ב-Spectrum Strategy Consultants, המתמחה בתעשיית המדיה. היא בוגרת תואר שני של אוניברסיטת קיימברידג' בהנדסת ייצור.

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד