הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מיכל רום מונתה לתפקיד סמנכ"לית המכירות העולמית של קבוצת AHAVA

17/03/2014

מיכל רום מונתה לתפקיד סמנכ"לית המכירות(CSO)  העולמית של קבוצת AHAVA ותוביל גם את חטיבת ישראל שנוהלה עד לאחרונה ע"י עופר אחדות  מנכ"ל חטיבת ישראל הפורש

 

במסגרת תפקידה, תעמוד רום בראש מערך המכירות של קבוצת AHAVA  בעולם ותהיה אחראית על כלל פעילות החברה בישראל אשר כוללת את הסחר, השיווק והמכירות.

 

לדברי רום: "חברת AHAVA מייצרת את מוצרי הטיפוח על בסיס מינרלים מים המלח ומשווקת את מוצריה בישראל במעל 30 מדינות ברחבי העולם. במסגרת תפקידי החדש, אני שמה לי למטרה להמשיך בחיזוק המותג לצד הגדלת סל המכירות של החברה הן בשווקים הקיימים והן בשווקים חדשים, ולהמשיך להיות המותג המוביל בשוק הישראלי"

לדברי אריה כהן, יו"ר דירקטוריון AHAVA: " אנו שמחים וגאים לקדם את אחד הכוחות המובילים והמנוסים ביותר בחברה בתחום המכירות, אשר מכירה את החברה, את מוצריה ואת פוטנציאל הגידול שלה. אנו בטוחים כי מיכל תעשה חייל ותמנף את הצלחות החברה גם בשוק הישראלי".

 

 

רום, בת 45, נשואה+3, בעלת תואר שני MBA מהטכניון, כיהנה עד כה כמנהלת מערך המכירות הבינלאומי של AHAVA במשך כ-3 שנים והיא בעלת וותק של למעלה מ-20 שנה בתחום במכירות בזירה הבינלאומית ובזירה הישראלית.

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד