הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

עו"ד אירית רוזנבלום זכתה בפרס הסטיבי

17/11/2015
עו"ד אירית רוזנבלום זכתה בפרס הסטיבי

בסוף שבוע האחרון טסה לניו-יורק,  עו"ד אירית רוזנבלום, מייסדת ומנכלי"ת ארגון "משפחה חדשה" לרגל זכייתה בפרס Stevie® היוקרתי לנשים בעסקים. רוזנבלום זכתה בקטגורית " מנהלת יוצרת" בזכות המהפכה המשפטית שהיא מובילה בדרך של יצירת "מוצרים משפטיים" מחוללי שינוי (כגון תעודת הזוגיות, צוואה ביולוגית וצוואה דיגיטלית).

 

זוכי פרסי זהב, כסף וארד הוכרזו באירוע גאלה שנערך  במלון מריוט מרקיז בניו יורק.  באירוע השתתפו נשים מנהלות, מועמדות ויזמיות מארה"ב ומדינות נוספות.  יותר מ -1,200 נשים היו מועמדות השנה לפרס היוקרתי  ביותר ב -20 קטגוריות, כולל מנהלת השנה, יזמית השנה, נשים למען לנשים, וקמפיין התקשורת של השנה.

 

האירוע כלל כ- 200 שופטים ביניהם אנשי עסקים, יזמים, ממציאים, ואנשי חינוך מן המכובדים ביותר בעולם, נציגים של יותר מ- 23 מדינות בעולם, בוחרים את המועמדים לזכות בפרס ומתוך כלל המועמדים נבחרים הזוכים.

 

עו"ד אירית רוזנבלום אמרה בהענקת הפרס: "אני גאה בזכייה היוקרתית העולמית וגאה לקבל הכרה בינלאומית לפעילותי. התחלתי את מהפכת המשפחה החדשה בישראל וגיליתי שהתופעה היא כלל עולמית כיום נשואות עיני ופועלי  לקדם את הזכות האישית להקים משפחה במדינה תוך מתן חירות אישית מלאה. אני מגייסת לכך את היוזמה הפרטית, הטכנולוגיה המתקדמת והכלים המשפטיים. "

 

מייקל גאלאגר, מייסד ונשיא של פרסי סטיבי פתח את הערב ואמר: "בכל שנה אנו מקבלים סיפורים המדהימים ומעוררי ההשראה ביותר של הישגים מנשים וארגונים ברחבי העולם, זו זכות גדולה לאתר אותן ולהעניק להן את הפרס".

  

פרס סטיבי לנשים בעסקים, הוא אחד מהפרסים הבינלאומיים היוקרתיים ביותר בתחום העסקים והוא מוענק ליזמים, אנשי עסקים וחברות אותם הם מייצגים. פרס הסטיבי, מנוהל על ידי אותה חברה שמעניקה את פרסי האוסקר והאמ"י נוסד  בשנת 2002 לטובת  הכרה ציבורית בהישגים יוצאי דופן  של ארגונים ואנשי מקצוע ברחבי העולם. תוך זמן קצר הפך פרס הסטיבי לאחד הפרסים הנחשקים ביותר בעולם.

 

בין זוכי פרס הסטיבי בעבר, ניתן למנות חברות כמו , Apple, BASF, BT, סמסונג, פורד מוטור, ING, פרוקטר אנד גמבל, קבוצת רוש,  בסוף השבוע זכו בו גם מנכ"לית חברת ההיטק סיסקו, מנהלת השיווק של IBM, מנכ"לית DHL, סמנכ"לית חברת ארנסט אנד יאנג ניו יורק, נשיאת AT&T ועוד רבים אחרים.

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד