הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

שרון שחר מונתה לתפקיד מנהלת החטיבה העסקית בנספרסו

6/08/2018
שרון שחר מונתה לתפקיד מנהלת החטיבה העסקית בנספרסו

חברתNespresso, החברה המובילה בתחום הקפה והקפסולות, מודיעה על סבב מינויים בהנהלת החברה: תומר הורוביץ ,שהיה אמון על הקמת החטיבה העסקית של נספרסו ישראל ב 4 השנים האחרונות, מונה למנהל חטיבת הסחר בנספרסו ומעתה יהיה אחראי על הוצאה לפועל של כלל תהליכי גיוס הלקוחות במגזר הפרטי לצד איכות ושימור הלקוחות. תומר מחליף בתפקידו את נועם סיוון שפרש מהחברה.

 

הורוביץ, בן 42, בעל תואר MBA במנהל עסקים, החל את עבודתו בנספרסו לפני כ- 4 שנים והיה אחראי על הקמתה ופיתוחה של החטיבה העסקית, תוך בניית בסיס חזק להמשך צמיחה עתידית. ב 4 השנים מאז הקמתה של החטיבה, הצליח לבסס את הפעילות בשוק העסקי בקרב חברות גדולות במשק ובשוק המקצועי בקרב רשתות בתי המלון ובמסעדות שף.

שרון שחר, מונתה למנהלת החטיבה העסקית של נספרסו ישראל ותהיה אמונה על ביסוסה של החטיבה וניהול של כלל פעילות החברה אל מול מגזר העסקי והמקצועי- משרדים, מלונות, מסעדות ועוד.

 

שחר, בת 44, בעלת תואר MBA במנהל עסקים, מילאה בשש השנים האחרונות את תפקיד מנהלת רשת הבוטיקים של נספרסו ישראל. בתפקידה הובילה פיתוח של פתרונות ריטייל חדשניים תוך שיתוף פעולה עם כלל הערוצים ליצירת חווית לקוח אחידה וייחודית בכל נקודות המכירה. בתקופתה הורחבה רשת הבוטיקים של נספרסו מ 3 בוטיקים באזור המרכז ל 10 בוטיקים בפריסה ארצית. 

 

משה מרי, מנכ"ל נספרסו ישראל: "אנו שואפים לעבודה בסינרגיה מלאה בין החטיבות והמחלקות השונות בחברה וסבבי המינויים האחרונים ללא ספק יתמכו במטרה זו. אני סמוך ובטוח שבתפקידם החדש הם יתרמו רבות מניסיונם בתקופה משמעותית זו של המשך צמיחה בשוק הפרטי וכן בשוק העסקי."

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד