הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

עמיר לרנר מונה למנכ"ל בית איזי שפירא

19/09/2019

עמיר, בעל תואר ראשון בכלכלה מבית הספר לכלכלה של לונדון ובעל תואר שני במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. בתפקידיו הקודמים שירת כנווט קרב בחיל האוויר ובמשך שנים רבות עבד בתפקידים בכירים  במשרד ראש  הממשלה. לפני כ-3 שנים החליט לעבור למגזר השלישי והשלים את התכנית היוקרתית בבית הספר מנדל למנהיגות חינוכית. עמיר גם כיהן כחבר הנהלה בחברת "ערי חינוך".

 

עם כניסתו לתפקיד אמר עמיר לרנר: "החברה סביבנו משתנה ופותחת הזדמנויות אסטרטגיות שלא יכולנו לדמיין לפני שנים בודדות. החברה מחפשת כיום מרחב מכיל ושוויוני יותר. זה בא לידי ביטוי בחקיקה, העסקה, חינוך ועוד. שינויים אלו מצביעים על הצורך בהמשך ההובלה של בית איזי שפירא להשגת היעדים החברתיים".

 

עמיר מחליף בתפקידו את ג'ין יודס, אשר פרשה לאחרונה לאחר 26 שנים בבית איזי שפירא, מתוכן 13 שנים כמנכ"לית הארגון.

 עם פרישתה אמרה יודס: "אני גאה להעביר לעמיר את תפקיד המנכ"ל של בית איזי שפירא. עמיר מביא איתו תשוקה לשינוי וחדשנות חברתית ועושר מדהים של ניסיון ניהולי.  אני בטוחה שהוא  ימשיך ויצעיד את בית איזי שפירא  קדימה  כארגון מוביל.

 

בית איזי שפירא הינו ארגון פורץ דרך הפועל כבר 40 שנים למען שינוי באיכות חייהם של אנשים עם מוגבלויות ושילובם המלא בחברה. בית איזי שפירא מהווה מודל לחדשנות ולעשייה בתחום, הן במישור הארצי והן בזה הבינלאומי, ומשפיע על חייהם של כחצי מיליון בוגרים וילדים בשנה.

 

הארגון נוסד לזכרו של איזי שפירא ז”ל ובהמשך לדרכו ולפילוסופית החיים שלו כי “לכל אדם הזכות לחיות בכבוד ובהתאם למלוא יכולותיו”.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד