הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

סבב מינויים ב"נור"

10/08/2020
יעל נור ברקוביץ. צילום: תומר רוטנברג
יעל נור ברקוביץ. צילום: תומר רוטנברג

"נור" חברת פרסום החוצות מרחיבה את פעילותה בארץ ובחו"ל ויוצאת בסבב מינוי בכירים. החברה רכשה את פעילות השיווק של שלטי הלארג' פורמט של חברת רפיד מקבוצת הכשרת היישוב, נכנסה לתחום פרסום על גבי אוטובוסים בשת"פ עם משפחת סלע ונבו ואיתי אטיאס, יחד זכו במכרז אגד אזור מרכז ודרום. בנוסף, החברה נכנסה לתחום המסכים הדיגיטליים באיילון ומנהרות הכרמל עם צפי להרחבת פעילותה הדיגיטלית בתחילת-2021. בחו"ל רכשה נור 40% בחברה המחזיקה את זיכיון שדה התעופה בגאנה Kotoka international airportונמצאת במו"מ על מיקומים נוספים באפריקה.

ברומניה – קיבלה החברה רישיונות למיקומים בצירים המרכזיים בבוקרשט והם יוקמו בתחילת 2021.

 

התרחבות זו בחברה מביאה לסבב מינויים חדשים. זאביק נור ימונה למשנה למנכ"ל כיועץ חיצוני לחברה. זאביק משמש כמנכ"ל יהב דפוס דיגיטלי ב - 23 שנים האחרונות ומשמש כדירקטור בחברות הקבוצה ובחברות נוספות.

 

שירה ריינץ תמונה לסמנכ"לית המכירות בחברה. שירה תהיה אחראית על מכירות בכל פעילויות החברה, שיתופי פעולה חדשים ותמיכה בהקמת פרויקטים מיוחדים באפריקה ורומניה. זהו הסבב השני של שירה בחברת נור. בעבר שימשה כמנהלת מכירות מחלקת קירות הבניינים של החברה, ביניהם הייתה שותפה להקמת אחד הפרויקטים היוקרתיים של החברה ובענף של קיר הפרסום הכי גדול במזרח התיכון שהוצב על מגדלי מידטאון תל אביב. בשנתיים האחרונות שימשה כמנהלת מחלקת המכירות ברדיו תל אביב.

 

בת אל נור - איטליאנו, אשר כיהנה בשנתיים האחרונות כמנהלת הרכש והשיווק בקבוצה ועשור לפני היתה אמונה על ניהול לקוחות אסטרטגיים, תמונה  לסמנכ"לית הרכש והפיתוח העסקי של החברה. בת-אל הובילה את כל תהליך רכישת פעילות רפיד וטיפול במכרזים החדשים. בנוסף, אחראית על הקמת המדיה ברומניה משלב המיקומים ועד סגירת שיתופי הפעולה מול חברות המדיה ברומניה.

  

יעל נור-ברקוביץ אשר תמונה לסמנכ"לית השיווק בחברה, שימשה בעבר כמנהלת תכנון פרויקטים וסטודיו בחברה, בין הייתר ייסדה את חברת המשחקים "גאוני" משחקים חכמים לילדים של קבוצת נור, המשווקת ברשתות הגדולות בארץ ובקרוב גם בחו"ל.

 

משה נור, מייסד ובעלים בחברה מסר בתגובה: "בתוך כל תקופה מאתגרת יש הזדמנויות חדשות ודרכים יצירתיות להתפתחות. בחודשים האחרונים הרחבנו את הפעילות שלנו לשווקים נוספים, מה שהצריך מאיתנו שינוי ארגוני בהנהלה הבכירה. אני שמח על הבחירות שלנו ומאחל לכולם בהצלחה".    

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד