הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פינוקים למנהלים: חשמל זורם בזרועותיך

11/10/2012
פינוקים למנהלים: חשמל זורם בזרועותיך (הגדל)

בימים אלו מושק בנמל תל אביב EMS club. השיטה לאימון באמצעות פולסים חשמליים, פותחה במקור עבור נאס"א סוכנות החלל האמריקאית, לאסטרונאוטים שנזקקו להתערבות חיצונית לבניית והפעלת השרירים באופן מכני על מנת לספק להם התנגדות, כאשר הם אינם מסוגלים להפעיל ולפתח את השרירים. זאת על מנת למנוע רפיון שרירים בתנאי היעדר כוח כבידה.

במהלך עשר השנים האחרונות זוהה הפוטנציאל של השיטה והיא עברה אינטרפרטציה לאימונים בחדרי כושר ייעודיים. שיטת ה EMS עושה שימוש בגירוי חשמלי של השרירים במהלך אימון. האימון מתבצע בסטודיו, בחליפה מיוחדת בעלת מראה עתידני, המשמשת להעצמת הגירויים החשמליים ובליווי מאמן אישי שהוכשר במיוחד ומדריך את המתאמן ומפקח על האימון באופן צמוד באמצעות מערכת אלקטרונית ייחודית. יתרון אשר מאפשר להשיג תוצאות יוצאות דופן בעבודה על כלל שרירי הגוף במקביל וזאת באימון חד שבועי בן 20 דקות בלבד. 

העומד מאחורי הגעת השיטה לארץ הוא רני רוביו. רוביו 42, עסק כל חייו בספורט אתגרי, התוודע לשיטת אימון ה EMS בגרמניה והחליט להביאה לארץ. בגרמניה הפכה השיטה ללהיט וניתן למצוא סטודיו לאימוני EMS כמעט בכל שכונה. המתאמנים עוברים בסטודיו בדרך מהעבודה או אליה ואפילו באמצע היום.

 

מחיר לדוגמא: חבילת הכרות בעלות 390 ש"ח או מנוי חצי שנתי או שנתי

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד