חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פינוקים למנהלים: חליטות צמחים לחורף חם

פינוקים למנהלים: חליטות צמחים לחורף חם (הגדל)

חברת "ריקולה", יצרנית סוכריות הצמחים המובילה בעולם, משווקת בישראל את סדרת חליטות הצמחים המשובחת שלה, אשר מתבססת על צמחים הגדלים בהרי האלפים השווייצריים ובשני טעמים מובילים. חליטות הצמחים של "ריקולה" מבטיחות הנאה צרופה לימי החורף הקרים, לאירוח או לפינוק לפני שעת השינה. חליטות הצמחים מתאימות לכל שעות היממה ולפני השינה, עם חליטת לילה טוב של "ריקולה". חליטות "ריקולה" מרגיעות ומרעננות ומסייעות בשמירה על חום הגוף בימים קרים. חליטות הצמחים מתאימות גם לימי הקיץ, עם תה מקורר המרווה את הצמא.

חליטות "ריקולה" מכילות צמחים אשר עובדו על ידי חקלאים שוויצריים ומיוצרים תחת השגחה קפדנית, נהלים ספציפיים וערכים של חקלאות ירוקה. החומרים היעילים שבעשבי התיבול והטעם הייחודי של "ריקולה" נשמרים הודות לתהליך הייצור העדין והטכנולוגיה המובילה. החליטות מכילות צמחים אשר נבחרו בקפידה ובהם מנטה, זעתר, קורנית לימון, לואיזה, מרווה, קמומיל, קורנית וסרפד. הצמחים הטבעיים המיוחדים תורמים כולם לטעם השלם והנפלא של החליטה. לחליטות, תערובת מקורית אשר נוצרה כדי להעניק טעם מלא ומרגיע שמתלווה לכל מוצרי "ריקולה" האחרים, כגון סוכריות בטעמים שונים.

לפי עודד ברט, מנכ"ל משותף בחברת "שוקוטרייד", הנציגה הבלעדית של "ריקולה" בישראל, חליטות הצמחים של "ריקולה" מוסיפות טעם רענן ואקזוטי לטעמי החליטות של החורף. חליטות הצמחים של "ריקולה" ידועות ברחבי העולם כמוצר איכותי, ייחודי ומשווק לעשרות מדינות ברחבי הגלובוס והצרכן הישראלי גם למד כבר לזהות את ערכי הצמחים השוויצרים המוגשים לו באמצעות חליטות וסוכריות "ריקולה".

חליטות צמחים "ריקולה" מוגשות לצרכן בשני טעמים: חליטת צמחים (קופסא ירוקה) וחליטת צמחים לילה טוב (אריזה כחולה).

 

מחיר מומלץ לצרכן:24.90 - 29.90 ₪ לאריזת 200 גרם.

 

עבור לתוכן העמוד