הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פינוקים למנהלים: נעלי PUMA TRICKS

14/05/2014
פינוקים למנהלים: נעלי PUMA TRICKS (הגדל)

נעלי כדורגל מעוצבות: נעל ימין בצבע ורוד ונעל שמאל בצבע כחול, ההופכות את השחקן לבלתי מנוצח

לדברי גיא דנמן מנכ"ל פומה ישראל: "פומה מאז ומתמיד היתה חלוצה מבחינה טכנולוגית ועכשיו גם חלוצה מבחינה עיצובית, מהלך זה הוא חלק מהאסטרטגיה העולמית ומחזק את מעמדה כאחד המותגים הגדולים בעולם, פומה הינה המאמצת הרשמית של 8 נבחרות במונדיאל הקרוב בברזיל".

הנעל הימנית ורודה, הנעל השמאלית כחולה. פומה חושפת הבוקר את נעליPUMA TRICKS ויוצרת פרשנות חדשה וצבעונית לדגמי הכדורגל evoPower ו-evoSPEED ועושה את הבלתי יאומן בעולם משחקי המונדיאל FIFA 2014 אשר יתקיימו בברזיל.

נעלי "PUMA TRICKS" והמראה יוצא הדופן שלהן, מייצגים את האמון המלא והבלתי מעורער של השחקנים אשר נועלים אותן, ומעוררים את הפוטנציאל שלהם לעשות את הבלתי אפשרי ולהפוך אותו לאפשרי.

הנעליים של פומה הופכות לנושא מוביל בקמפיין הכדורגל של החברה תחת הכותרת "הטבע של האמונה" (‘The Nature of Believing’), המעמיד את כוחה של האמונה בלב לבו של הספורט. שחקנים שנועלים את נעלי ה TRICKS, מאמינים בעצמם, ולא רק שהם שואפים להתבלט על המגרש, הם רוצים להתבלט, לנצח ולעשות היסטוריה בתחומם.

לדברי הקשר הספרדי ואלוף העולם ססק פברגס: "כמו כל השחקנים הספרדים, אני מאוד נרגש להשתתף בתחרות בברזיל ובנעליים האלה יש אמירה. שיחקתי ב-evoPOWER מתחילת ינואר ומדובר בנעליים מאוד מדהימות. אנחנו מאמינים שאנחנו יכולים להגיע רחוק במשחקים, ואני אוהב את הרעיון שהנעליים הצבעוניות ילוו אותי במסע שלנו". 

לדברי השחקן הארגנטינאי סרחיו אגוארו: "אני תמיד שמח לבלוט על המגרש. לרוב אני מנסה לעשות זאת על ידי הבקעת הכדור לשער, אבל למה לא לשחק בטוח ולנעול נעלי כדורגל יוצאות דופן? וברצינות, אני אוהב את נעלי ה-evoSPEED בצבעים המטורפים האלה ואני כבר לא יכול לחכות לנסיעה לברזיל, אני באמת מאמין שזה יהיה רגע גדול עבורי".

מחיר : 999.90 שקלים, טווח מידות של 39-46.

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד