הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פינוקים למנהלים: מנהלים תאורה חכם

18/06/2015
פינוקים למנהלים: מנהלים תאורה חכם

רויאל פיליפס, המובילה העולמית בתחום התאורה, מציגה לראשונה בישראל את Philips hue, מערכת תאורת בית חכם פורצת הדרך והמתקדמת בעולם במחיר בר השגה. המערכת ניתנת להתקנה בדקות ספורות בלבד וללא צורך בחיווט כלשהו, ומשלבת תאורת LED איכותית עם טכנולוגיה אינטואיטיבית והכל בכף היד דרך הסמארטפון או הטאבלט, בבית ומחוצה לו. המערכת נתמכת ע"י מאות אפליקציות שונות המאפשרות יצירת אווירה אישית ואין סוף עיצובים המתאימים לאורח החיים האישי של המשתמש.


נורות ה-LED האלחוטיות הן הבסיס של Philips hue, הנורות משלבות אור בהיר, אחיד ומדויק. בכל הגוונים של הלבן ובכל צבעי הקשת (בהתאם לדגם); הן איכותיות ועמידות לאורך זמן, מתעמעמות, מהבהבות ומבזיקות, הן מתברגות בקלות ובטבעיות היישר לגופי התאורה הקיימים. עם מערכת Philips hue ניתן ליצור התאמה אישית של התאורה והאווירה אותה רוצים לחוות, להתאים תרחישים שונים לכל מצב ושעה ביום.


בפיליפס חוקרים שנים את האפקט הביולוגי של האור על גופנו, עם מערכת hue ניתן להתאים את התאורה בבית למצבים של יקיצה טבעית המדמה זריחה, התאמה התאורה לקריאה, להשרות רוגע, ריכוז או להיות מעוררת ואנרגטית. המערכת ניתנת להפעלה מחוץ לבית ולסנכרון עם שירותי המיקום בסמארטפון, כך שניתן להגיע לבית מואר. כמו כן, היא מאפשרת יצירת תרחישים רנדומליים של הפעלת האור באופן אוטומטי כך שנראה שיש מישהו בבית, גם כשהבית ריק מדייריו. ניתן להגדיר טיימרים ושעוני שבת שיפעלו לאורך השנה ובשיתוף עם IFTTT ניתן ליצור התראות שונות לגבי מזג האוויר, הטלפון, תזכורות על תוכנית טלוויזיה אהובה או שהתנור סיים לאפות.

חבילת הבסיס הראשונית - hue Lux Starter Pack - כוללת מגשר ו-2 נורות LED. ההתקנה קלה ומהירה, הנורות מוברגות לכל בית מנורה קיים ואת המגשר מחברים לרשת האלחוטית בבית באמצעות חיבור פשוט לראוטר. לאחר חיבור המגשר והנורות, מורידים את האפליקציה הרשמית של hue App, ומתחילים לחוות אור בצורה שונה לגמרי. ניתן לרכוש בנוסף לערכה הבסיסית עוד נורות LED לבנות או צבעוניות נוספות וכל גוף תאורה במשפחת hue המתקשרים יחדיו באופן מושלם. ניתן אף להוסיף מפסק אלחוטי ייעודי המאפשר שליטה ללא תלות באפליקציה. המגשר בערכת הבסיס מאפשר שליטה מלאה ומתואמת על סך כולל של עד 50 נורות וגופי תאורה ועד 25 מפסקי Tap.


מעבר לאפליקציות שפיליפס פיתחה לשליטה על ה-hue, המערכת תומכת בלמעלה מ-230 אפליקציות שונות המתאימות לסמארטפון וטאבלט במערכות IOS,ANDROID , Window Phone, Kindle ודרך השעון החדש של אפל

מחיר חבילת בסיס: 499 ש"ח

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד