הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פינוקים למנהלים: פורקים בזעם

23/03/2017
פינוקים למנהלים: פורקים בזעם

פסח בפתח והוא מועד לייצר מתחים מצטברים שאם לא נפרוק אותם ונרוקן את תכולתם מהגוף שלנו נמצא עצמנו משחררים זעם כלפי הסביבה הקרובה שלנו.  במקום זאת, אנו מציעים לכם את טרנד חדרי הזעם שכבש את קנדה, ארה"ב ואסיה ועכשיו מגיע לישראל: "חדר זעם2-break". הטרנד המטורף שכבש את העולם מגיע לראשונה לישראל.

 

טרנד חדר הזעם נולד בקנדה, וכבש בסערה גם את ארה"ב ואת אסיה. לארץ הוא מגיע ביוזמת תום פלד ועמית מגר שכבר חתומים על הצלחה אחרת בעולם הבילוי והפנאי (חדר הבריחה הפופולארי 2Exit  מנהרת כורי הפחם) וכעת משיקים את המיזם החדש שלהם – חדר הזעם הראשון בישראל – במרכז תל אביב.

החוויה בחדר הזעם מתחילה כבר במבואה, שם ניתן לאכול ולשתות, רגע לפני שנכנסים לחדר. לאחר מכן, כל אחד ואחת מקבלים ערכת לבוש הכוללת כפפות, אפוד וקסדת מגן אשר תפקידם להגן על הגוף מפני פציעה במהלך שבירת החפצים. לחדר הזעם ניתן להיכנס לבד או בזוגות. כל פעילות הזעם מצולמת ומוקלטת, כך שבסוף השהות בחדר ניתן לקבל תיעוד בווידאו של התקף הזעם ואף ללמוד ממנו קצת על איך אנחנו נראים ואיך אנחנו מתנהגים בעת התקף זעם.

 

חדר הזעם הראשון בישראל עוצב על ידי עמית מגר, אחד השותפים, שהוא תפאורן מקצועי ומוכר בתעשייה המקומית והשתתף בין השאר בעיצוב הפקות טלוויזיה וסרטי קולנוע וביניהם Tyrant, ארץ נהדרת, זגורי אימפריה, החממה, גאליס, בני ערובה, להרוג את הסבתא, ניויורק, מתים לרגע, הפרויקט של עמרי גורדון ועוד. 

 

 

2Break, יצחק שדה 32, תל אביב. במקום חניה פרטית ללקוחות.

 

פתוח כל יום משעה 10:00 בבוקר ועד 22:00 בלילה.

 

הזמנת מקומות דרך האתר www.2Break.co.il

 

מחיר כניסה - החל ב-68 שקלים למשתתף וכולל מינימום 8 פריטים לשבירה.

את המיזם מלווה מומחה הבטיחות רמי שמש, מחברת  מרשגד חברה להנדסה ובטיחות בע"מ. 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד