חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פינוקים למנהלים: טלוויזיה לאמבט

פינוקים למנהלים: טלוויזיה לאמבט

במשך שנים רבות האפשרות כי טלוויזיה מעוצבת באלגנטיות, חסינה למים ומובנית בתוך הקיר יכולה להיות ישימה, עמידה ומשווקת בהצלחה נתפסה כבלתי אפשרית. מי שהוכיח כי הדבר אכן בר ביצוע הוא אלאסטיר בן מאנגליה אשר האמין כי הטלוויזיה צריכה להתמזג אל תוך הבית ולשפר את העיצובים של מרחב המחיה שלנו ובכך את איכות חיינו. בשנת 1997 ייצר בן במוסך ביתו את הטלוויזיה העמידה למים הראשונה ותוך זמן קצר מכר את הפיתוח לאחד מבתי המלון. מאז נעשתה דרך ארוכה וכיום המותג נחשב מבוסס, יוקרתי מאוד ובאיכות גבוהה.

טופ אודיו משיקים כעת בארץ את המותג Aquavision שמרחיב את היכולת של חדר האמבטיה לספק פינוק ורגיעה. הטלוויזיות של Aquavision מותקנות בצורה מושלמת בחדרי אמבטיות והופכות את החוויה  לכיפית ונעימה מאי פעם. את הטלוויזיות ניתן למצוא גם בפרגולות וחצרות של בתים פרטיים, בחדרי סלון של ווילות ודירות יוקרה, בחדרי כושר, מסעדות, בנקים ובתי חולים.

 הטלוויזיות מיוצרות במגוון גדלים החל מ "16 ועד "85 ומיוצרות עם פרופיל דק במיוחד בכדי לאפשר להם להיות מובנות בתוך כל סוגי הקירות או בנגרות עצמה (בגדלים "22/"27 קיים דגם ייחודי המאפשר הטמעה ממש בתוך דלת המטבח או בכל דלת נגרות).

ישנו מגוון סגנונות עיצוב ביניהם 4 אפשרויות לעיצוב זכוכית אשר משלים את מראה החדר. אחת האופציות היא טלוויזיה שכאשר היא כבויה נראית כמראה מושלמת! מתאימה לחדרי אמבטיה או לסלון.

המחיר: החל מ- 6900 ₪

עבור לתוכן העמוד