הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פינוקים למנהלים: ה- QLED החדשות של סמסונג

26/06/2018
פינוקים למנהלים: ה- QLED החדשות של סמסונג

סדרת הדגל של סמסונג 'QLED Q9' מספקת תמונה מרהיבה ומציאותית  בעלת ניגודיות חדה וטהורה הודות לשילוב הנעשה לראשונה בין טכנולוגיית Quantum Dots (נקודות קוונטיות) וטכנולוגיית Direct Full Array (תאורה אחורית ישירה).

 

טכנולוגיית התאורה האחורית הישירה עושה שימוש בתאורה אחורית מקומית  בטכנולוגיית Quantum Dots זאת בשילוב  בפאנל מתקדם המחולק לאזורים בכדי לשלוט באופן חכם ונקודתי בתאורה, המציג  לא רק רמת בהירות גבוהה אלא גם  שחור שטרם נראה כמותו, אשר בשילוב עם טכנולוגיית 'Q HDR Elite' עם תמיכה בתקן  HDR10+ תוכלו לצפות בגוונים השונים במעמקי הצבע השחור עד הפרטים הנסתרים בסצנות הבהירות ביותר כפי שטרם ראיתם מעולם .

 

לכך מצטרפת טכנולוגית  תצוגת הצבעים של טכנולוגיית Quantum Dots המציגה 100% נפח צבע ומעל למיליארד צבעים, מתקבלת תמונה שטרם נראתה בעולם מסכי הטלוויזיה.  סמסונג מוסיפה לסדרת הדגל שכבת Ultra Black Elite המפחיתה השתקפויות ומשלימה את חוויית הצפייה, ובכך מאפשרת לחוות את מגוון הצבעים המוצגים בכל תנאי תאורה.

 

סמסונג ממשיכה גם להשקיע בתחום החם כיום – תחום הגיימיניג, כאשר דגמי QLEDהחדשים מתגאים ב-input lagנמוך במיוחד לגיימרים של 15.4msבלבד, מה שהופך אותם למסכי טלוויזיה עם ה-input lagהנמוך ביותר ולחוויה בפני עצמה לגיימרים. 

סמסונג לראשונה מתחילתו של עידן החיבוריות בין הסמארטפון לטלוויזיה, מציגה מימוש ראשוני מתחום ה-IOT למשתמש הביתי באמצעות אפליקציית SmartThings, המאפשרת התממשקות של הטלוויזיה עם מגוון מוצרים מותאמים ברחבי הבית, כמו מזגן, שואב האבק, מכונת הכביסה, מצלמת אבטחה ועוד, דבר ההופך את הטלוויזיה למרכז הבקרה של הבית החכם שלכם.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד