הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

עיצוב האירועים בעזרת פרחים

31/07/2018

יש לכם אירוע בקרוב? חתונה עם חופה שאתם רוצים שתהיה כמה יותר מפוארת? או שאולי בכלל מדובר על בת המצווה של הילדה? האמת היא שזה לא משנה באיזה סוג של אירוע מדובר ועם איזו הפקה אתם מתמודדים, כי בכל מקרה יש דבר אחד שלא תוכלו לוותר עליו: פרחים. פרחים הרבה פעמים תורמים רבות להצלחת האירוע ולאווירה שיש בו, כך שאם גם אתם רוצים שהאווירה אצלכם תהיה מכובדת, יפה וכמה שיותר מרגיעה, אנחנו מציעים לכם לבחור עוד היום את הפרחים הכי יפים שיש. מה שכן, אם חשבתם לרגע שתוכלו להיכנס לחנות פרחים כזו או אחרת ולבחור את הזרים הכי יפים שיש בקלות, כדאי שתדעו שזה לא מדויק. יש הרבה מחשבה מאחורי עיצוב האירועים בעזרת פרחים ולכן אנחנו ממליצים לכם להשקיע מחשבה, תשומת לב וגם לא מעט זמן.

איזה פרטים כדאי לקחת בחשבון?

כאשר מדברים על שילוב של פרחים באירועים צריך לקחת בחשבון, לפני הכול, את שאלת הצבעים. הרעיון הוא ליצור אווירה זורמת כך שסידורי הפרחים יזרמו בצורה מושלמת עם הבגדים של כלת או חתן האירוע. בנוסף לכך, אם יש מפיות או מפות שכבר בחרתם לשולחנות, הרי שסידורי הפרחים שיעמדו על השולחנות צריכים להתאים. אין כל טעם לבחור זר בצבע מסוים שלא ייראה טוב עם העיצוב הכללי של האולם או של השולחן ולכן אנחנו ממליצים לכם לקחת בחשבון גם את הנקודה הזאת. בנוסף, כמובן שכאשר מדברים על עיצוב האירועים בעזרת פרחים יש לקחת בחשבון גם את סוגי הפרחים עצמם, וכאן השמיים הם הגבול. יש הרבה מאוד סוגים של פרחים כאשר לכל אחד מהם יש יתרונות אחרים. חלק מריחים יותר טוב, חלק צבעוניים יותר וחלק פשוט הרבה יותר יפים. לכן כדאי לראות קטלוג של אפשרויות ובעיקר, מומלץ להתייעץ עם המומחים בתחום.

איך מעצבים את החופה עם פרחים יפים?

האירוע הקרוב שלכם זו החתונה שלכם, שחיכיתם לה כל החיים ושהתרגשתם ממנה כל כך? אם כך, ברור מדוע גם אתם מתלבטים לגבי הסוגיה של עיצוב החופה. מעבר לכך שהכול צריך להיות אלגנטי ויפה, מאוד מומלץ גם לשלב סידורי פרחים שונים כי פרחים תמיד מוסיפים לאווירה בחופה. ההתרגשות גם ככה תהיה בשיאה, אך אם אפשר לכל זה להוסיף גם פרחים טריים, יפים וצבעוניים, מדוע שלא תעשו זאת ? שימו לב שבין אם אתם צריכים סידורי פרחים לחופה ובין אם מדובר על הזר שהכלה תחזיק, הרי שגם המחירים השונים יכולים לשחק תפקיד. אין שום סיבה שבגללה אתם צריכים לשלם סכום גבוה מידי על הפרחים שאתם משלבים באירוע המרגש של חייכם ולכן כדאי שתתייחסו גם לעלויות בהקשר הזה. לפרטים נוספים לחצו כאן:

https://www.eliranprahim.co.il/category/משלוח-פרחים-ברחובות

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד