הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פינוקים למנהלים: המחברת החכמה

21/02/2019
פינוקים למנהלים: המחברת החכמה

אתם מכירים את זה שרשמתם משהו בפגישה ואחר כך לא יודעים איפה זה היה בדיוק בשביל לכתוב סיכום, או שאתם נזכרים שרשמתם פרטים של מישהו במחברת שכנראה כבר נמצאת בפח? 

עכשיו הגיעה לישראל המחברת החכמה והאקולוגית Rocketbook. המחברת נראית מחברת רגילה לחלוטין אולם סוד הקסם ומה שהפך אותה להיסטריה בארה"ב טמון בדפיה. הדפים עשויים מחומר מיוחד שאותו ניתן למחוק בעט פיילוט מסוג Frixion. בנוסף, המחברת נתמכת באפליקציה שמחוברת לענן ולמעשה ניתן לרשום במחברת, להעלות את הטקסט לענן לתיקייה שבחרת מראש ולאחר מכן למחוק את הדף בעדינות באמצעות מטלית המיקרופייבר המצורפת למחברת או כל מטלית לחה אחרת. כך, הדף שהיה מלא בסיכום פגישה או שיעור לפני מספר שניות הופך להיות ריק בחזרה.


האפליקציה לא רק שומרת את החומרים הכתובים לפי התיקיות שנקבעו אלא גם מאפשרת את שליחתם באמצעות דואר האי מייל של בעל המחברת, כך שיוכל להעביר את המידע ישירות.

 

החברה מציעה מגוון מחברות לפי השימוש הרלוונטי. מחברת מנהלים בגודל A5 מכילה 36 עמודים ואילו מחברת סטודנטים בגודל 4A 32. בנוסף, ניתן להשיג פנקס לשימושים שונים המכיל 48 עמודים, עטי כתיבה בצבעים שונים ואף מרקרים להדגשה. 


מחירי המחברות נעים בין
150 ₪ לגודל A4,  145 ₪ לגודל A5 ו- 80 ₪ לפנקס.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד