הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

LG ELECTRONICS זכו בפרס החדשנות של איגוד הצרכנות האמריקאי

20/11/2012

10 פרסים חשובים בתחום החדשנות הוענקו לחברת LG  בתערוכת CES® 2013. כולל הפרס “Best of Innovations”  הנחשק, אשר הוענק לטלוויזיית UHD TV בגודל 84 אינץ', עם רזולוציה הגדולה פי ארבע מטלוויזיות LED HDTV הנפוצות היום. מוצרי LG בתחום הבידור הביתי, סלולר ומכשירי חשמל ביתיים זכו לפרסים בשש קטגוריות חשובות  דוגמת פרס החדשנות ופרס העיצוב.

" אנו שמחים וגאים מאוד  בכך, שה-CEA  (איגוד הצרכנות של ארה"ב)העניק ל-LG את פרס החדשנות בפעם החמישית ברציפות," אומר  זיו קוריצקי, מנהל השיווק של LG ישראל. "החל משימוש יעיל באנרגיה למוצרי החשמל הביתיים לסמארטפונים רבועי הליבות ועד האלקטרוניקה החכמה והמעוצבת, LG מציעה פורטפוליו מגוון של מוצרים שעוצבו במיוחד לשפר את חיי המשתמשים."

מסך הווידאו LG Ultra-High-Definition בגודל 84 אינץ' הוכתר למסך הווידאו הטוב ביותר בתעשייה הוא בעל רזולוציה 3840 x 2160 המתאימה לגודלו המרשים. LG Ultra HD CINEMA 3D Smart   TV מכפיל בארבע את חדות התצוגה של מ- 1080p HD לשמונה מיליון פיקסלים.

בקטגוריית ניידות זכתה LG עם הסמארטפון הדקיק והאופנתי, LG Optimus G שדבק בו כבר הכינוי סופר-פון, והשתלבו בו העיצוב המופלא ועוצמת מעבד עם וויזואליות נהדרת אשר רק מסך True HD IPS Plus יכול להעניק. הסמארטפון צויד השיא הטכנולוגיה החדשנית וכולל את מעבד ה- Snapdragon™ S4 Pro מרובע הליבות, 4G LTE ו- ,QSlide יישום ריבוי-משימות החדש של LG, המאפשר למשתמש להכפיל את הפרודוקטיביות או בידור, כאשר הוא יכול לבצע מספר פעולות במקביל בעזרת שכבות שקופות.

פרסי החדשנות של CES נבחרים מדי שנה בידי פאנל מכובד של מעצבים, מהנדסים ועיתונאים אשר שופטים את אסטטיקה, עיצוב חדשני, איכות ותרומה לאיכות החיים.

פרסי החדשנות של CES ניתנים בחסות איגוד הצרכנות האמריקאי על הישגים בעיצוב, טכנולוגיה והנדסה במוצרי הצריכה. מאז 2004 חולקו 130 פרסי החדשנות של CES.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד