הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

"כלכלן פרקטי" באסטרטגיית שיווק חדשה

5/12/2012

כלכלן פרקטי" - מכון ההדרכה המקצועי לכלכלנים ולרו"ח בבעלות ליאור סולטן, המכשיר בוגרי אוניברסיטה לעבודה מעשית בתחומי כלכלה, ראיית חשבון ומנהל עסקים, מציע עתה למעסיקים פוטנציאליים של בוגרי הקורס, הצעה אטרקטיבית חסרת תקדים:

"כלכלן פרקטי" מוכנה לשלם למעסיק את מלוא משכורתו של העובד בחודש העבודה הראשון שלו, במידה והמעסיק לא יהיה מרוצה מעובד שסיים את הקורס ומחזיק בתעודת כלכלן פרקטי.

ההחזר הכספי יהיה של משכורת עד 10,000 ₪, ומדובר במעסיקים שהנם חברות ציבוריות ומשרדי רואי חשבון  בשתי העשיריות הראשונות של המשרדים.

תוקף ההצעה עד חודש מרץ 2013, והיא כפופה לתקנון שיתפרסם באתר "כלכלן פרקטי".

המחשבה העומדת ביסוד פעילות כלכלן פרקטי שהוקמה ע"י ליאור סולטן, היא שבוגרי אקדמיה בתחומי כלכלה, ראיית חשבון ומנהל עסקים, אינם מוכנים לעבודה בשוק, מתקשים להיקלט בהצלחה במקומות עבודה, ויש להכשירם לכך בקורסים המיוחדים של כלכלן פרקטי. 

החברה פועלת בישראל, צרפת וגרמניה, ולאחרונה הועבר הקורס במתכונתו המלאה לאקדמאים מאוניברסיטת ייל ומאוניברסיטת הרווארד, כדי לבחון האם בכלכלן פרקטי עומדים במבחן המציאות בשוק הגלובלי.

 

ליאור סולטן מסביר את הרציונל של ההצעה המיוחדת למעסיקים: "אנו מאמינים בבוגרי הקורס, הנבחרים לאחר מיון ורוכשים במהלכו את הידע שיאפשר להם להשתלב היטב בארגונים המובילים בישראל. עם זאת, אנו רוצים לעודד חברות לקלוט את בוגרינו לעבודה ללא חשש שיינזקו כספית אם העובד אינו עונה לדרישותיהם".

 

קורס "כלכלן פרקטי" נמשך סמסטר, ומורכב ממפגשים שבועיים בני ארבע שעות אקדמיות כל אחד ומבחן סופי. החברה מתחייבת ללמד את כל החומר המופיע בסילבוס, ואף מתחייבת לקיים מפגשי השלמה במידת הצורך ללא כל תשלום נוסף, וזאת כדי לתת לסטודנטים את השירות האופטימאלי ביותר.

 

עד היום סיימו כ- 000,1 בוגרים את הקורס בישראל, לרבות עובדים שמועסקים בפירמות גדולות והרגישו צורך להתמקצע. עשרות רבות של בוגרים חדשים התקבלו לעבודה והשתלבו בארגונים גדולים במשק הישראלי.

ל"כלכלן פרקטי" הסכמי שת"פ עם "המרכז הבינתחומי בהרצלייה" ו"המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן" - האוניברסיטה הפתוחה.

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד