הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

סופר-פארם מתגייסת למען איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית

5/05/2013

השנה, ההתרמה תתמקד בנושא שבירת קשר השתיקה סביב נושא ההטרדות המיניות והפגיעה המינית בין אם מילולית, או פיזית, במטרה להעלות את המודעות בקרב הציבור ולסייע במימון הפעלת תשעת מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית הפזורים ברחבי הארץ. על מנת להגדיל את החשיפה הציבורית לנושא, תצטרף למהלך ההתרמה גם פעילות ויראלית ברשת הפייסבוק, במהלכה תופץ אמנה הקוראת לשבור את קשר השתיקה סביב פגיעה מינית. אנשים יוכלו "לחתום" באופן וירטואלי על האמנה ע"י שיתופה ברשת תחת הכותרת "גם אני מתחייבת/ת לשבור את קשר השתיקה".

 

בין האנשים שכבר חתמו על האמנה, מיקי חיימוביץ, תמר איש שלום, מירב מילר, נטלי עטיה, רונית אלקבץ,  שרית וינו אלעד, לינוי בר גפן, מיכל דליות, שרה פון שוורצה, דנה ברגר, סיוון קליין, אורי לחמי, ח"כ מרב מיכאלי, ח"כ מיכל רוזין, ח"כ אורלי לוי אבקסיס.

 

רשת סופר-פארם גייסה בשנים האחרונות מעל 5 מיליון שקלים כאשר בשנה קודמת גייסה סופר-פארם סכום של

כ-830,000 שקלים שנתרם במלואו למרכזי הסיוע. השנה מתעתדת הרשת למכור כ-100 אלף מארזים, ולפיכך לגייס כמיליון שקלים.

 

ניצן לביא, משנה למנכ"ל סופר-פארם: "סופר-פארם תומכת זאת השנה העשירית באגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית, מתוך תחושת שליחות ובמטרה להעביר מסר ברור, גם לקהל לקוחותינו ולא פחות חשוב לעובדינו, כי תקיפה מינית היא פגיעה לכל דבר ומצריכה ליווי וסיוע ואנו מגנים את התופעה."

 

אורית סוליציאנו, מנכ"לית איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית: "אלימות מינית היא אחת מהתופעות הקשות והמושתקות ביותר בחברה הישראלית - אחת מבין כל שלוש נשים ואחד מכל שבעה גברים עברו תקיפה מינית במהלך חייהם. אנו רואים חשיבות רבה בשבירת קשר השתיקה סביב תופעה זו ומודים מקרב לב לחברת סופר-פארם על התגייסותה למען שליחות חברתית חשובה זו ".

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד