הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

""Get Taxi ו-Carlsberg"" קוראים ל"שתייה באחריות"

10/06/2013

חברת המוניות " "Get Taxiומותג הבירות הבינלאומי "Carlsberg" משיקים יוזמה חברתית חדשה תחת הכותרת: "שתייה באחריות".

 

במסגרת הפעילות, החברות ישתפו פעולה עם מקומות בילוי מובילים בערים תל אביב, ירושלים וחיפה זאת במטרה לסייע למבלים אשר שותים אלכוהול, לחזור בבטחה הביתה. הנוסעים יקבלו הטבה בסכום 10 ₪  לנסיעה ראשונה ב- "Get Taxi".

 

הפעילות תתקיים במהלך החודשים מאי – אוגוסט.

 

המועדונים בהם תתקיים הפעילות:

תל אביב -  גילדה, בקי, די זי פרישדון, מזג, ביגי זי, צינה דיזינגוף, צינה בן יהודה, ועד הבית, מולי בלומס, ליאו בלום, מייקס פלייס טיילת, מייקס פלייס דיזינגוף, מייקס פלייס רמת החייל צ'ירס פלורנטין, צי'רס אלנבי, ברברה פריי,  הרלינגר, אליעזר אהרונסון, רוטינה, פאטיו.

 

ירושלים - השכנה, בולינט.

 

חיפה - נולה סוקס, הספרייה.

 

ראשון לציון - ברסה

 

"שתייה באחריות" מצטרפת לשורת יוזמות חברתיות של חברת Get Taxi.  לאחרונה החתימה החברה, כ-6000 נהגי המוניות בישראל ובעולם על אמנת שירות, אשר מחייבת את נהגי החברה לשמור על בטחונה של הנוסעת במהלך הנסיעה ובהגעה בטוחה ליעד.

 

נמרוד מאי, סמנכ"ל שיווק Get Taxi מסר: "חברת 'Get Taxi' חרטה על דגלה חווית שירות יוצאת דופן לכל הנוסעים כאשר מעל הכול חשוב לנו לדאוג לשלום וביטחון שלהם. בשיתוף מותג הבירה Carlsberg, ניתנת לנו ההזדמנות להפגין אחריות חברתית וטיפול בנקודה כואבת של החברה הישראלית כמו גם הצגת פתרון חדשני ומידי לבעיית השתייה ונהיגה לא אחראית".

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד