חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קלאב 365 וקבוצת קידום בהסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי

Club 365 מקבוצת המשביר החזקות בע"מ, מועדון הלקוחות הגדול בארץ; וקידום, קבוצת ההשכלה הפרטית המובילה בישראל, חתמו בימים אלו על הסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי. במסגרת השת"פ תצטרף קבוצת קידו,ם על שלושת מותגיה: קידום, וולסטריט ולחמן - לרשימת הרשתות החברות בקואליציה של קלאב 365 והמעניקות הטבות לחברי המועדון. מטרת המהלך היא הגדלת הערך עבור חברי המועדון, באמצעות כניסה לתחום חדש – השכלה – שרלוונטי לצרכים של חברי המועדון ובני משפחותיהם.

 

שיתוף פעולה זה מהווה הזדמנות למועדון לצרף אליו לקוחות צעירים, דור המשך לחבריו הוותיקים, ובכך להרחיב את היצע ומגוון ההטבות והאפשרויות לניצול נכון של שפע המבצעים וההנחות. במסגרתו, יהנו חברי קלאב 365 מהנחות והטבות קבועות, מבצעי עומק, מבצעים ייחודיים ועוד.

 

בין שלל ההטבות לחברי המועדון שיתעניינו בקורסים של בתי הספר בקבוצה, ניתן למנות הנחות בגובה של 40% לקורס פסיכומטרי בקידום, 25% לקורס GMAT בקידום, 50% לקורס פסיכומטרי בלחמן, 45% ברכישת קורס אנגלית נוסף בוול סטריט, או 1,000 שקלים הנחה ללחמן בגרויות. בנוסף, הזמנת קורס אנגלית בוול סטריט ל-6 חודשים ומעלה, תזכה את החבר בסדנה במתנה.

 

לושי ברנד, סמנכ"ל שיווק קלאב 365: "מועדון קלאב 365 מספק לחבריו את ההטבות המשתלמות ביותר ממגוון נרחב של עולמות תוכן. חתימת ההסכם עם קבוצת קידום באה מתוך מטרה להיכנס לתחומים נוספים, על מנת לענות לכמה שיותר צרכים של חברי המועדון והדור הצעיר, והיא ביטוי נוסף לאסטרטגיה שלנו לעודד צרכנות נבונה. מהלך זה ירחיב את היצע ההטבות לחברי המועדון ויוסיף להם תחום חדש של הטבות ומבצעים".

 

מנו קוזינץ, מנכ"ל ומבעלי קבוצת קידום:"קבוצת קידום, קבוצת ההשכלה המובילה בישראל, גאה להציע הצעת ערך מיוחדת וייחודית לחברי מועדון 365. שיתוף הפעולה הצפוי יאפשר לקידום להנגיש את ההשכלה בישראל. קבוצת קידום מציעה חווית השכלה שונה, מתקדמת ואיכותית במטרה לסייע ללקוחותינו למצות את הפוטנציאל הטמון בהם".

עבור לתוכן העמוד