הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

Cal - הספונסרית של הג'ודוקא ירדן ג'רבי

15/01/2014
Cal - הספונסרית של הג'ודוקא ירדן ג'רבי (הגדל)

חברת כרטיסי האשראי Cal הודיעה היום כי תעניק חסות לירדן ג'רבי, אלופת העולם בג'ודו, ומי שנבחרה אמש לספורטאית השנה, בדרכה לאולימפיאדת ריו 2016.

במסגרת הענקת החסות, תתמוך Cal בג'רבי על מנת שתוכל לפנות את זמנה לאימונים לקראת התחרויות האולימפיות. בתחרויות ייצוגיות, תענוד הספורטאית את לוגו החברה על מדי הג'ודו.

 

ההחלטה של Cal ללוות את הג'ודוקא הישראלית, עולה בקנה אחד עם חזון החברה, המתמקד בהגשמת חלומות, צרכים ורצונות, לצד הזהות המותגית של כאל – כרטיסי אשראי לישראל, הפונה לכלל קהל הצרכנים הישראלי.

 

בהקשר זה אמר דורון ספיר, מנכ"ל Cal, "ירדן ג'רבי היא  סמל להגשמת חלום ישראלי אמיתי. פגשנו ספורטאית מלאה בחיוביות, יושרה ודבקות במטרה בצד מקצוענות ללא פשרות. כל אלה הן תכונות זהות לערכים עליהם מושתתת העשייה שלנו ב- Cal  ואנו שמחים לקחת חלק בהגשמת החלום של ירדן, בדיוק כשם שאנו שמחים להגשים ללקוחותינו חלומות, צרכים ורצונות" .

 

במסגרת התמיכה בספורטאית, תעביר ג'רבי גם סדנאות פנים ארגוניות בנושאי הצלחה והישגיות, דבר שיהווה אחד האמצעים להטמעת החזון החדש בקרב עובדי Cal.

 

במעמד טקס הענקת החסות, הוענק לירדן ג'רבי כרטיס אשראי בינלאומי מעוצב בדמותה, עם תמונת הניצחון מאליפות העולם שם זכתה במקום הראשון.  

מ- Cal  נמסר כי לרגל הענקת החסות תחנוך החברה, היחידה בארץ המשווקת כרטיסי אשראי מעוצבים על פי בחירת הלקוח, ליין כרטיסי אשראי מעוצבים בדמותה של ירדן ג'רבי.

 

הג'ודוקא ירדן ג'רבי: "אני גאה ומאושרת להיות חלק מחברת  Cal, המדגישה בחזונה מצוינות וישראליות במיטבה. החיבור עם חברת Cal  נוצר עוד בפגישתנו הראשונה ואחד האירועים המרגשים הזכורים לי הוא שכשיצאתי ממשרדיה, עמדו עובדי החברה ומחאו לי כפיים. תמיכתה של החברה מסייעת לי בהמשך דרכי למשחקים האולימפיים בריו בשנת 2016. אני מודה להנהלת החברה ולעובדיה על הבחירה בי ועל כרטיס האשראי הכי מדליק שיכול להיות".

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד