הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

לוגו חדש לעמותת שמע

16/03/2014

עמותת "שמע" עדכנה את סמל העמותה באמצעות עיצובו של אסף קרדש, הנדסאי תקשורת חזותית בוגר המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל. אסף הוא כבד שמיעה בעצמו, ועיצוב הלוגו בוצע במסגרת לימודי שנה ב', בקורס מיתוג בהנחיית המעצבת והמרצה אהובה שטייפלד.

 

ראש המחלקה לתקשורת חזותית, רינת סופר-גרינפלד, שליוותה את אסף במשך לימודיו: "אסף הוא מעצב מחונן, מעמיק ובעל יכולות עבודה ויחסי אנוש גבוהות, במהלך לימודיו הוכיח הצטיינות רבה  תוך יכולת התמודדות מעוררת פליאה למרות כבדות השמיעה שלו. אסף הוא דוגמה לעוצמה אישית ומקצועית הגוברת על כל מגבלה פיזית".


יו"ר עמותת שמע, מתי טל: "אני מודה מקרב לב לאסף שעיצב מחדש את לוגו העמותה. הלוגו החדש עדכני ומרענן, והוא משלב באופן סינרגטי את היותנו בית לילדים חירשים וכבדי שמיעה בעבר ובהווה".  


המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל הוא אחד מן המכללות הטכנולוגיות הגדולות בישראל להכשרת הנדסאים. לומדים בו למעלה מ- 1600 סטודנטים, במגוון תחומים בהנדסה ובטכנולוגיה, לצד עיצוב ותקשורת. המרכז נמצא בקמפוס אוניברסיטת אריאל. בשנים האחרונות המחלקה לתקשורת חזותית מקיימת שיתופי פעולה פוריים עם ארגונים וחברות מסחריות כגון כנסת ישראל, משרד הבריאות, "קפה עלית", תנועת בית"ר, בית איזי שפירא, וחברת המזון "זוקה".


עמותת "שמע" הוקמה בשנת 1968 על-ידי הורים ומתנדבים, במטרה לספק את הצרכים המיוחדים של ילדים ובני נוער חרשים וכבדי שמיעה. העמותה מספקת מענה רגשי, חברתי, חינוכי ותקשורתי. הצוות המקצועי בעמותה מאמין כי יצירת קבוצת שווים, כמו גם הקניית כלים, מיומנויות וידע וכן סיוע בהתמודדות עם הירידה בשמיעה והשלכותיה, יבנו את חוסנם האישי והחברתי ויובילו אותם להיות בוגרים עצמאיים, מועצמים ותורמים לקהילה בה הם חיים.

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד