חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אקטיב טרייל ו-Big Stock Photo בשיתוף פעולה

במסגרת השת"פ, החל מהיום, יוכלו משתמשי מערכת הדיוור האלקטרוני של אקטיב טרייל לייבא, לקנות ולערוך תמונות מתוך מאגר התמונות של Big Stock Photo, ישירות מתוך מערכת הדיוור. הדבר יאפשר ללקוחות אקטיב טרייל לשלב בצורה פשוטה ומהירה תמונות באיכות גבוהה בקמפיינים השיווקיים שלהם, בניוזלטרים שהם שולחים ובדפי הנחיתה שהם מפרסמים.

באקטיב טרייל מדגישים כי מדובר בהסכם יחיד מסוגו בתחום המאפשר למשתמשים לרכוש תמונות בנוחות, תוך כדי עבודה ובמחירים מוזלים. כמו כן, במסגרת ההסכם תתאפשר רכישת תמונה בודדת ללא הצורך הרכישת מנוי כפי שהיה מקובל בעולם עד כה. לדוגמה, תמונות שמחירן ברשת או באתר ביג סטוק הוא 25 ש"ח בקירוב, יעלו במערכת הדיוור 18 ₪ בלבד ללא צורך ברכישת חבילה וללא כל התחייבות חודשית.

נאור מן, מנכ"ל : "ההסכם עם Big Stock Photo מאפשר לנו להציע לאלפי לקוחותינו שירות מאוד מבוקש, ללא צורך לעזוב את תהליך העבודה על מנת למצוא תמונות ומדיה. האינטגרציה עושה למשתמשים חיים קלים ונוחים ועל הדרך גם חוסכת להם כסף. אפשר בהחלט לומר שהשת"פ הזה נוצר כתוצאה מחשיבה על הלקוחות שלנו. אנחנו מקווים שצעד ראשון זה יוביל לעוד שורה של שת"פים בארץ ובעולם."

עבור לתוכן העמוד