הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

תינוקות בשחקים: ערוץ בייבי ישודר בטיסות אל על

15/09/2014

חברת התעופה הלאומית 'אל-על' וערוץ הפעוטות הבינלאומי המוביל בעולם 'בייבי',  מודיעות על הסכם שיתוף פעולה מיוחד, במסגרתו תשדר אל על במהלך טיסותיה לנוסעיה הקטנטנים תכנים מגוונים של ערוץ בייבי, שיוקרנו במערכות הבידור במטוסים הכוללות את מערכות ה- VOD על גב הכסאות או במחשבי לוח וסמארטפונים באמצעות התחברות למערכתDreamStream  משוכללת.


 המהלך ייעשה בשלבים, כאשר בשלב הראשון התכנים יוקרנו בחמישה מטוסי אל-על ובמהלך החודשים הקרובים יורחב לשנים עשר מטוסים נוספים, וסה"כ 17 מטוסים עד אמצע שנת 2015.


טל קלדרון, מנהל התוכן והמדיה באל על: "המהלך הנוכחי תואם למדיניותנו וההשקעה העצומה שלנו בהיבט החדשני, נוסף לשיפור תמידי של מערך השרות והנעמת זמנם של כלל הנוסעים בכל הגילאים. במהלך הטיסות לקוחותינו נהנים מהקרנת תכנים איכותיים המיועדים בעיקר לקהל הילדים והבוגרים, ואנו גאים להרחיב פעילות זאת ולפנק בתוכן איכותי גם את קהל לקוחותינו הקטנטנים. אני משוכנע שהחיבור עם "בייבי" יגרום גם להם להרגיש הכי בבית בעולם". 

 

תכני הערוץ אשר פותחו והופקו ע"י צוות המומחים של "בייבי" באמצעות בתי ההפקה המובילים בארץ ובעולם, יאפשרו לקהל התינוקות והפעוטות הנמנים עם נוסעי אל-על, ליהנות במהלך הטיסה ממגוון התכניות והשירים הכוללים את הדמויות המוכרות והאהובות מהערוץ ובהם 'כייף בקיץ עם אוליבר', 'משחקי ניחוש עם תולי ואנריקה', 'לומדים ונהנים עם צ'ארלי והמספרים', 'שירים אהובים עם בייבי', 'לקראת שינה עם דרקו' ועוד.

 

עומרי בץ מנכ"ל טלית תקשורת: "חברת אל אל מוכרת בעולם בזכות חוויית הטיסה המושלמת שהיא מעניקה למאות אלפי לקוחותיה מדי שנה. החל מהיום גם קהל התינוקות הנמנה עם נוסעי חברת התעופה הלאומית  ייהנה בעת הטיסה מצפיה בתכנים המגוונים והדמויות הפופולאריות של ערוץ בייבי, מה שינעים להם את השהות במטוס, יאתגר וישעשע אותם ויהווה עבורם ערך אמיתי במיוחד בטיסות ארוכות".

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד