הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

Sodexo משיקה מיתוג חדש

16/11/2017
Sodexo משיקה מיתוג חדש

חברת Sodexo תמותג מחדש ותשנה את הנראות של כל הפלטפורמות והכלים הטכנולוגיים שלה לרבות כרטיס ההסעדה המזוהה איתה, תחת השם Cibus Sodexo. המיתוג ילווה בקונספט שלBOOST YOUR DAY  וישים דגש על השירות של Cibus Sodexo, כמקור לייצור אנרגיה חיובית ביום העבודה. המיתוג החדש נולד מתוך ההבנה שהלב של כל ארגון טמון במשאב האנרגטי של העובדים, והוא זה שמגביר מוטיבציה, מעצים עובדים וארגונים ומהווה גורם משיכה עבור עובדים חדשים. המיתוג המחודש של החברה נעשה על ידי סוכנות המיתוג והאינטראקטיב המובילה awesome.

 

יואן דהי, סמנכ"ל שיווק, אסטרטגיה וחדשנות ב-Cibus Sodexo: "אנחנו שמחים וגאים להשיק את המיתוג החדש של Cibus Sodexo. בדקנו ומצאנו שהמודעות למותג Cibus נשארה גבוהה והוא מזוהה עם תחום ההטבות לעובדים לכן החלטנו לצרף אותו לשם החברה Sodexo. מעבר לשינוי השפה התקשורתית בתקופה הקרובה אנו צפויים להשיק מגוון כלים דיגיטליים שישפרו עוד יותר את חוויית השימוש של העובדים בשירות".

 

החברה קיימה אירוע ההשקה הגיע מנכ"ל תאגיד Sodexo אורליאן סונט שסיפר כי ישראל היא המדינה הראשונה שהוא מבקר בה לאחר מינויו, מבין 80 מדינות ש-Sodexo פועלת בהן, וציין את השלוחה הישראלית ככזו שפועלת בחזית ההתפתחות הטכנולוגית.

 

Cibus Sodexo הינה חברת בת של תאגיד Sodexo שרכשה את פעילות חברת Cibus בישראל בחודש מרץ 2013, והיא מובילה כבר 20 שנה את תחום פתרונות ההסעדה לחברות וארגונים.

כיום החברה מספקת שירותי הסעדה ללמעלה מ-2,500 חברות ו-330,000 עובדים במעל 5,000 מסעדות בפריסה ארצית.

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד