הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

שעוני Suunto מהגרים לישראל: אפליקציית תמיכה ושירות ייעודית בעברית

11/12/2018
שעוני Suunto מהגרים לישראל: אפליקציית תמיכה ושירות ייעודית בעברית

בשורה לבעלי שעוני הספורט והכושר Suunto, או אלו שבדרך לרכוש: חברת דוגית, היבואנית הרשמית של שעוני Sunnto בישראל, השיקה אפליקציית מובייל חדשה בשפה העברית הכוללת סרטוני תמיכה, הדרכה, המלצות וטיפים עבור עונדי מגוון שעוני סונטו, החל משעוני Sunnto 3 Fitness לשומרים על כושר ואורח חיים בריא, דרך שעוני סדרת Spartan ו-Suunto 9 לעוסקים בטריאתלון או כל ענף ספורט אחר שבו יש צורך במעקב GPS.

 

האפליקציה כוללת מדריכים כתובים ועשרות סרטוני הדרכה בעברית, ביניהם ניתן למצוא מדריכים כגון: הפעלה ראשונית של השעון, בניית תכנית אימון, התחברות לטלפון ולאפליקציית סונטו, ניווט באמצעות נקודות ציון, מעקב שינה ועוד.

 

בכל רגע נתון, ניתן ללחוץ על כפתור פנייה לתמיכה ולקבל תמיכה ושירות ממומחי חברת דוגית.

לדברי יגאל סרדצה, מנהל התמיכה הטכנית של דוגית, אשר פיתח את האפליקציה וסרטוני ההדרכה: "מעבר לאיכות הגבוהה, האמינות והתכונות המתקדמות בשעוני הכושר והספורט של סונטו, אנו בחברת דוגית משקיעים רבות במתן שירות איכותי ותמיכה בכל צרכי הלקוחות שלנו. דוגית ידועה בזכות איכות השירות שלה והאפליקציה הזו היא חלק מתפיסה אסטרטגית שנועדה להקל על הלקוחות שלנו לקבל מענה לכל שאלה באמצעים דיגיטליים. השלב הבא הוא מתן תמיכה במחשבי הצלילה של סונטו והשקת אפליקציה לאייפון".  

להורדת האפליקציה הקלידו "סונטו תמיכה" ב-Google Play.

 

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד